За місяць до винесеня вироку помер другий фігурант “Афери століття” у Львові. Аферисту було 29 років

0
1141

Один з фігурантів справи про масштабну крадіжку комунальних приміщень
Львова «Афера століття» 29-річний Сергій Соболь раптово помер. Це трапилось за місяць після винесення йому вироку Сихівський районним судом. Про це повідомили адвокати Соболя під час розгляду апеляції у цій справі. Смерть Сергія Соболя стала уже другою у цій справі – у січні 2017 року померла приватна нотаріуска Наталія Загвойська, яка, за версією слідства, реєструвала вкрадені приміщення.

Сергій Соболь був на підставі підроблених документів зареєстрував право власності на низку комунальних нежитлових приміщень, а потім продав їх. Таким чином
місто втратило приміщення на вул. Богуна, 5, вул. Старій, 13, вул. Замковій, 9, вул.
Антоновича, 56, вул. Тесленка, 2, вул. Кибальчича, 2а, вул. Дністерській,16, вул.
Ярошинської, 1. А 17 вересня 2019 року Сихівський райсуд виніс вирок Соболю, визнавши його винним лише у службовій недбалості. Натомість вчинення Соболем шахрайства суд назвав недоведеним. Соболю призначили 1,5 роки обмеження волі і, зважаючи на проведені сім місяців у СІЗО, звільнили у залі суду.

Та прокуратура та управління комунальної власності ЛМР подали апеляцію на надто м’який вирок суду, вимагаючи покарати Соболя за шахрайство. Під час першого
засідання апеляційного суду 20 січня 2020 року з’ясувалося, що Сергій Соболь помер за місяць після винесення йому вироку.

Причини та місце смерті Сергія Соболя не повідомляють.