“За добу врятували дитину”: небайдужі зібрали 274 тис. грн на лікування 8-річного дрогобичанина

0
408

Минулої доби для 8-річного хлопчика з Дрогобича, що перебуває в реанімації Львівського ОХМАТДИТу, пожертвували понад 274 тис. грн. Сума на 100 тис. грн більша, ніж вартість ліків, які потрібні Дмитрику для повноцінного лікування.

Про це повідомляє zaxid.net, пише “Цинічний Львів”.

Тож уже у четвер, 24 грудня, медпрепат з Дніпра доставлять до Львова, в реанімацію ОХМАТДИТу, зазначає видання.

“Залишки коштів будуть зберігатися за Дмитриком, поки він перебуватиме в реанімації. Якщо йому більше не знадобляться дороговартісні ліки, то ці гроші будуть використані на потреби дітей, що опиняться в реанімації у дитячій лікарні на вулиці П. Орлика, обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ чи Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі”, – коментує ситуацію Наталія Ліпська, директорка БФ “Крила надії”.

До збору коштів для Дмитрика активно підключилися усі небайдужі мешканці Львівщини. Місцеві та обласні ЗМІ оперативно поширили інформацію про проблему родини, якій за 2 дні необхідно було зібрати 180 тис. грн.

Нагадаємо, у 8-річного дрогобичанина діагностували менінгоенцефаліт і грибковий сепсис. Йому терміново потрібний медпрепарат “Кансідас”, якого у Львові нема. Ліки вартістю 180 тис. грн знайшли у Дніпрі.

Нагадаємо, на Львівщині збирали кошти для важкохворого хлопчика з Дрогобича.