За 2 дні в Україні згвалтовано 5 дітей: Аброськін зробив важливу заяву

0
6918

Упродовж останніх двох днів, 23 та 24 червня, по всій Україні виявлено дуже багато випадків згвалтування неповнолітніх. Наймолодшим жертвам було 2 роки, найстаршим – 15. Старший заступник Нацполіції, В’ячеслав Аброськін, відреагував на жахливі показники, зробивши заяву.

Своє звернення до суспільства чиновник опублікував на сторінці Фейсбук.

“Щойно невстановлений чоловік в Умані на вулиці скоїв напад на 15-річну дівчину й під загрозою вбивства зґвалтував її. Дівчина без свідомості. На розшук злочинця піднятий особовий склад поліції Черкащини. Тільки за вчора аналогічні злочини були скоєні в Маріуполі відносно 12-річної дитини, покидьок затриманий. На Вінничині – відносно 4-річного хлопчика, покидьок затриманий. У Київській області з заявою звернулися жінки про зґвалтування їх 2-річної та 12-річної доньок. Триває перевірка.

Покидьки знущаються над нашими дітьми кожного дня, питання залишається – чия дитина наступна? Це потрібно зупинити. Чекаємо на розгляд нашого законопроекту №6607 у Верховній Раді України. Це крок назустріч безпеці наших дітей”, – написав Аброськін.