З’явились подробиці ремонту вул. Шевченка: квазі кільце планують закінчиити раніше, ніж планувалося (ФОТО)

0
1127

У Львові квазі-кільце на вулиці Шевченка – Левандівська – Залізнична планують добудувати до кінця червня. Це на два місяці раніше, ніж планувалося.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, передає “Твоє місто”.

“На вулиці Шевченка практично завершили заміну інженерних мереж та вже почали влаштовувати дорожній одяг, інші вулиці вже з першим шаром асфальту. Вулиця Залізнична такого покриття ще не бачила”, – каже Андрій Білий.

За його словами, підрядник випереджає роботи на два місяці. Роботи виконує ТзОВ “Онур конструкціон інтернешнл” за 89,6 млн грн. Із 7 березня через ремонт перекрили Левандівську.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної.

У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.