З’явилося відео, на якому українські військові вдарили по ворожих танках та знищили укриття бойовиків 

0
970

Українські військові з 54-ї бригади вдарили по танках проросійських бойовиків на окупованій Луганщині. Ворог сховав танки за 3 кілометри від лінії зіткнення, хоча за мінськими угодами ця техніка мала бути відведена в тил.

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Facebook волонтер Юрій Мисягін.

“Якщо не дотримуєтесь і порушуєте, ну тоді “вигрібайте”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що коли українські військові виявили ворожі танки і переконалися, що справді є жорсткі порушення, тоді здійснили кілька пристрілювальних ударів, а потім – по цілях.В результаті було пошкоджено 1 танк та укриття проросійських бойовиків, у якому перебував особовий склад окупантів.

Луганская область. *****Не надо было танки прятать в 3 км от линии соприкосновение. Как они там могли оказаться, если по всем договорённостям должны быть отведены глубоко в тыл!Раз не соблюдаете и нарушаете, ну тогда "выгребайте". Может обдроченцы думали, что пройдет и никто не обнаружит. 54-я бригада ВСУ думала совсем по другому.Танки были обнаружены. Убедились, что действительно есть жесткие нарушения. Несколько пристрелочных, а потом по целям.Минус один поврежденный танк и укрытие, в котором находился личный состав.Не нарушайте и выполняйте все мирные договоренности.*****Виде на нашем YouTube:https://youtu.be/vwrDSrC2u_w

Опубликовано Юрием Мысягиным Четверг, 21 февраля 2019 г.