З’явилася перша реакція Путіна на військовий стан в Україні

0
2537

Президент Російської Федерації Володимир Путін “висловив серйозну стурбованість” у зв’язку з оголошенням в Україні воєнного стану. Також, він цинічно додав, що інцидент в Керченські протоці, коли прикордонний корабель РФ протаранив, а згодом відкрив вогонь по кораблях українських військових та захопив їх, нібито був провокацією України.

Про це повідомляє 24 канал.

Таку заяву зробив президент Росії Володимир Путін під час розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, обговорюючи загостренні ситуації в Азовському морі.

Зазначається, ініціатором розмови була Меркель. Під час неї, глава РФ висунув низку лицемірних звинувачень в сторону українських ВМС.

“Обговорювалося небезпечний інцидент, що стався 25 листопада в Азово-Чорноморській акваторії. Володимир Путін дав оцінку провокаційним діям української сторони, грубого порушення норм міжнародного права її військовими кораблями, які навмисно проігнорували правила мирного проходу в територіальному морі Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Путін заявив, що нібито українська влада несе відповідальність за “створення ще однієї конфліктної ситуації і пов’язані з цим ризики”.

Все це явно зроблено з урахуванням передвиборної кампанії в Україні. Путін висловив серйозну заклопотаність у зв’язку з рішеннями Києва про приведення своїх Збройних сил в повну боєготовність і оголошенні воєнного стану,
– додали у прес-службі Кремля

Також, російський президент сподівається, що Німеччина зможе вплинути на українську владу, нібито з метою “утримати її від подальших непродуманих кроків”.