З Вифлеєму до Львова прибула чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (ФОТО)

0
24784

До Львова із Вифлеєму на час Різдвяного посту була привезена копія унікальної чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Віряни можуть помолитись до неї у Архикатедральному Соборі Святого Юра.

Сьогодні, 27 грудня, після Божественної Літургії о 10:00 відбулося традиційне моління до Богородиці перед копією Її Вифлеємської ікони.

Львів’ян запрошують скористати з нагоди приступити до цієї ікони, яка є виставлена до почитання в нашому Соборі впродовж Різдвяного посту.

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва посміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною.

Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їх благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Матінки Небесної і просять про її допомогу.

Повідомляє Фортпост.