З травня львівські трамваї курсуватимуть за зміненими маршрутами

0
996

З другого понеділка травня, 13 числа, трамвайні маршрути № 1,4,6,7 та 9 курсуватимуть за зміненими маршрутами. 

Зміни пов’язані з ремонтними роботами на площі Двірцевій та у рамках реалізації стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс», з метою вивчення пасажиропотоків за новими сполученнями.

Про це повідомляють на сайті ЛМР.

Відтак, нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7:

Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою — «Залізничний вокзал — вул. Бандери — вул. Дорошенка — Погулянка», та у зворотному напрямку;

Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою — «Залізничний Вокзал — вул. Вітовського — вул. Франка — вул. Хмельницького — вул. Замарстинівська — вул. Торф’яна.

Трамвайний маршрут № 7 за схемою — «вул. Татарбунарська — вул. Шевченка — вул. Підвальна — вул. Личаківська — вул. Пасічна», та у зворотному напрямку.

«Однак, у зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину площі Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня».

Також у зв’язку з тим, що триває ремонт на вулиці Замарстинівській, трамвайний маршрут № 9 поки не має змоги курсувати до вулиці Торф’яної, а буде курсувати до вулиці Миколайчука. Відповідно він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вулиці Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу”, — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» нагадує пасажирам, що для уникнення незручностей пов’язаних із зміною схеми руху, можна користуватися електронними абонементами, зокрема — на півтори години, день, 30 днів або 90 днів.