З 22 травня на Львівщині не відновлять пасажирські перевезення

0
1316

Від сьогодні, із 22 травня, по всій країні поступово відновлюватиметься робота громадського транспорту. Проте на Львівщині це станеться пізніше через відсутність розпорядчих документів.

Про це у коментарі “Львівському порталу” повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, передає “Цинічний Львів”.

Зі слів представника перевізників, на сьогодні запланована зустріч із головою ЛОДА Максимом Козицьким. На ній спробують вирішити питання, коли на Львівщині відновлять роботу громадського транспорту.

“В залежності від позиції та рішення ЛОДА буде й визначено дату початку роботи гроадського транспорту на Львівщині. Вірю, що здоровий глузд візьме верхи, адже ми маємо розуміти, що час відновлювати перевезення, ставити на ноги всю господарку та піднімати рівень життя людей” – сподівається Іван Велійка.

Водночас він сподівається, що роботу транспорту вдасться відновити у найкоротший термін і додав, що “старші люди і люди із вадами здоровя, які перебувають у групі ризику, мають усвідомити, що зараз не час кататися в автобусах, як це було до пандемії коронаірусу. Необхідно цінувати своє здоровя і берегти тих, хто поруч із вами”.

Нагадаємо, кабмін уже дозволив відновити роботу громадського транспорту з 22 травня. Однак фінальне рішення за областями, які опираються на дані захворюваності на коронавірус