Ющенко може очолити НБУ, на сайті Президента вже з’явилася петиція

0
859

Варто нагадати нашим читачам, що буквально днями в Національному банку України відбулися кадрові зміни, свою посаду втратив Яків Смолій. До речі, сам Смолій заявляв, що обговорював свою відставку з президентом України Володимиром Зеленським.

Не встигло пройти і тижня, а на сайті глави держави з’явилася петиція з пропозицією щодо кандидатури на посаду голови НБУ.

Про це стало відомо завдяки петиції на сайті президента України.

Петиція щодо НБУ, скріншот: YouTube

Петиція щодо НБУ, скріншот: YouTube

“Шановний Володимир Олександрович, враховуючи надзвичайно високий рівень довіри суспільства до Ющенка Віктора Андрійовича та ефективні управлінські якості, прошу у відповідності зі ст. 18 Закону України “Про Національний банк України” внести на розгляд Верховної Ради України подання про призначення на цю посаду Ющенка В. А. Віктор Андрійович Ющенко — є найкращою кандидатурою на посаду Голови Національного Банку України, оскільки має досвід управління банківською системою в кризовий час. По суті, саме Віктор Андрійович Ющенко є засновником банківської системи України та автором грошової реформи, яка врятувала Україну від дефолту. Ми, підписанти цієї петиції, глибоко переконані, що за роки своєї діяльності Ющенко В. А. проявив себе як досвідчений фахівець у банківській сфері, тому в цей важкий час він є єдиним кандидатом, який зможе ефективно управляти діяльністю Національного Банку України.”, – пише автор петиції Максим Верес.