Юрій Михальчишин відкинув дві версії смерті нардепа Тимчука (ВІДЕО)

0
1176

Юрій Михальчишин, експерт з питань державної безпеки, висунув сумнів щодо двох версій нещодавньої смерті нардепа Дмитра Тимчука.

Про це він завив в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Юрій Михальчишин розповів, що багато чув про роботу Дмитра Тимчука, адже в професійних колах він вважався дуже грамотним фахівцем і вкрай небайдужою людиною. Також експерт наголосив, що зараз треба виключити ті версії, які озвучуються і поширюються як сенсаційні.

«Те, що сталося, є предметом роботи фахівців. Зокрема зараз має бути проведена балістична й трасологічна експертиза, інші необхідні заходи», – зазначив експерт.

Зокрема, за його словами, у нього є сумніви щодо ймовірності двох версій загибелі народного депутата, які зараз дуже популярні. Наприклад, він зауважив, що версія про навмисне вбивство у власному помешканні є малоймовірною.

Версія про необережність при поводженні зі зброєю виглядає не надто реально для офіцера, полковника, людини, яка в зоні АТО десятки разів перевіряла зброю, чистила, приводила в бойову готовність і потім знешкоджувала. Тому, з повагою до особистого горя рідних Дмитра, ми маємо все ж таки не виключати версію самогубства. Це прикро, але на жаль, це трапляється», – прокоментував Михальчишин.