YouControl – повна перевірка контрагента

0
474

У кожній підприємницькій діяльності трапляються випадки, коли необхідно перевірити контрагента. І ми активно агітуємо за перевірку кожного, з ким ви підписуєте договір, і не тільки тому, що існує ймовірність натрапити на фірму-шахрая. А більше тому, що, хто володіє інформацією – той володіє світом. Можливо, саме цей контрагент і його взаємодії в бізнес-середовищі стануть для вас тією рятівною чарівною паличкою, яка виведе вас на новий рівень відносин.

І тут одного безкоштовного запиту з ЄДР буває не достатньо. Тут потрібно знати ситуацію вашого контрагента глибше і повніше. Безкоштовний запит ЄДР допоможете отримати інформацію про адресу реєстрації, види діяльності по КВЕДах, засновників (якщо мова про юридичну особу) та їх місця прописки і розміри часток, дату реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, тощо. Дізнатися як працювати з безплатним запитом ЄДР ви можете за посиланням – https://youcontrol.com.ua/ru/articles/onovlenniayedryak-bezkoshtovno-pratsiuvaty-z-reiestrom/. Так, ця інформація, ще й є безкоштовна дуже вам допоможе при формуванні загального уявлення про вашого контрагента, але, погодьтесь, є неповною і не може вам відкрити завісу трошки більше.

На допомогу приходять сучасніші ресурси, аніж безкоштовний запит єдр. Скоріш за все ви чули про ресурс YouControl та його можливості. Якщо так, тоді не спіши гортати вниз – пропустиш ще багато цікавого. Якщо ж ні – ласкаво просимо до ознайомлення з сервісом YouControl, бо саме з ним ти станеш «озброєнішим» і знатимеш більше, ніж з запиту ЄДР.

Перше і найважливіше, що вам потрібно знати: YouControl постійно оновляє інформацію максимально швидко. Тому на сайті вона завжди актуальна і вчасна. Крім того, досьє про фізичну особу-підприємця чи юридичну особу містять не тільки дані, які ви легко можете отримати, відправивши безкоштовний запит з ЄДР. На цьому і зупинимось детальніше.

У розділі «Фінанси» зібрана та структурована інформація про всі основні фінансово-економічні показники суб’єкта підприємницької діяльності (далі – СПД) та їх зміну протягом певного періоду часу з детальним економічним аналізом актуального фінасового стану ра рівнем фінансової стійкості за допомогою показників ліквідності, рентабельності, платоспроможності тощо. Саме тут ви можете знайти інформацію про заборгованість СПД перед державою чи іншими контрагентами, судові чи виконавчі провадження з деталізацією кожної справи.

У розділі «Власність» ви дізнаєтесь про склад наявного у СПД майна, нерухомості, автотранспортних засобів, брендів з деталізацією щодо кількості, дат реєстрації і терміну дії тощо. До слова, наявність ліцензій на право здійснення того чи іншого виду діяльності ви зможете також перевірити. Дуже зручно, коли ваш контрагент відмовляється з незрозумілих причин надати вам таку інформацію.

Згруповані дані з реєстрів ДПС (реєстру платників ЄП, ПДВ, реєстру неприбуткових організацій) ви теж можете отримати за допомогою YouControl. Так, частину цієї інформації, а точніше лише адресні дані, ви можете отримати, сформувавши безкоштовний запит ЄДР. Щоправда ви точно не отримаєте інформації про наявний фіскальний борг СПД чи інформацію про те, які державні чиновники пов’язані з цим СПД.

Чудова аналітика YouControl оцінить становище СПД на ринку, його частку, основних конкурентів та їх вплив на ринок чи певні сектори, участь у тендерах, тощо. Погодьтесь, через запит ЄДР ви точно такої інформації не отримаєте.

Ви вже зрозуміли, що YouControl містить просто безліч інформації про вас та ваших контрагентів, тож ви насправді станете «озброєним» до зубів у океані акул бізнес. Будьте в тренді та не втрачайте пильність разом з YouControl.