“Їм потрібна наша допомога!”: на Львівщині сім’я людей з інвалідністю ледве зводить кінці з кінцями і виховує маленького сина (ФОТО)

0
3893

На Львівщині до волонтерів звернулась жінка Надія, вона інвалід 1-групи. Її чоловік -інвалід 2-групи. У 47 років Надя народила сина. Зараз Тимофію 4 рочки. З 2012 року сім’я живе по зйомних квартирах, а єдине джерело заробітку – це пенсія, яку вони платять за оренду житла, щоб не залишитись на вулиці.

Про це повідомляють у фейсбук-спільноті “В Самборі”, передає “Цинічний Львів”.

“Усім привіт, до нас знову звернулась людина по допомогу. Її звати Надія, вона інвалід 1-групи, чоловік – інвалід 2-групи…

Донедавна Надія підзаробляла на базарі, продаючи шкарпетки, але “добрі люди” вигнали її, аргументуючи це тим, що нема місця і що там торгувати не можна!

Я думаю, що кожен бачив цю сильну жінку, на інвалідному візку з маленькою дитиною на руках!

Прохання до усіх небайдужих: можливо хтось здає будинок недорого, або хтось виїхав за кордон і потрібен догляд за будинком. Можливо хтось має підробіток для чоловіка (не дуже важка робота).

Також сім’ї потрібні меблі, верхній одяг, взуття, засоби гігієни, іграшки, продукти харчування… Ще Надя мріє про електро візок. Я думаю що це не проблема, якщо ми скинемось хто скільки зможе!

Телефон для зв’язку: 0673157780 – Світлана. Карта приват банку для допомоги:

5168 7554 6049 4301 Сухар Світлана”, – мовиться у дописі.

Нагадаємо, на Львівщині вагітна жінка бореться з раком. Їй потрібна наша допомога.