Європу потріпав руйнівний ураган Кіара – загинули люди

0
2002

Європою пронісся потужний ураган, у результаті якого станом на понеділок, 10 лютого, загинули щонайменше шестеро людей.

Буря, яка в Німеччині носить ім’я Забіне/Сабіна, Ельза в Норвегії, а в інших країнах – Кіара, залишила без електрики сотні тисяч будинків, пише Deutsche Welle.

Негода торкнулася, зокрема, Польщі, Швеції, Словенії, Великобританії, Німеччини, Чехії.

В останній без світла залишилися понад 280 тисяч осіб – громадяни Карловарського, Пльзеньського і Центрально-Чеського краю, а також Південної Чехії, повідомляє “Радіо Прага“.

На десятках дільниць залізничної мережі через повалені вітром дерева зупинено рух потягів. Закрито для відвідувань зоологічні сади, кладовища, міські парки.

У Ліберецькому краї адміністрація звернулася до батьків із проханням не відправляти в понеділок дітей у школу.

Ураган у Чехії

Ураган у Чехії

У Швеції на озері Феген перекинувся човен із двома людьми. У результаті одна людина загинула, інша вважається зниклою безвісти.

У результаті падіння дерева на автомобіль загинула одна людина на півночі Словенії.

Аналогічний смертельний випадок стався на півдні Англії. Загалом у Великобританії пошкоджені й без електрики залишаються 20 тисяч будинків. Через повені з берегів вийшли багато річок. У британських аеропортах скасовано близько сотні рейсів.

Ураган у Лондоні

Хвилі в графстві Корнуолл, Великобританія

У шотландському місті Хоїк у річку впали готель і бістро, проте в результаті ніхто не постраждав. Також у багатьох європейських країнах обмежено рух транспорту.

У Німеччині на півдні федеральної землі Гессен загинув водій вантажівки під час аварії, яка була викликана ураганом. Чоловік врізався на автобані в пересувний знак сигналізатор небезпеки, встановлений під час збирання гілок зі шляху.

Гессен (Німеччина)

Вітер перевернув автомобільний навіс у німецькому Бохумі

У понеділок у частині департаментів північної Франції влада оголосила “помаранчеве” штормове попередження – друге за ступенем небезпеки, пише ВВС.

Плобанналек-Лесконіль у Бретані (Франція)

Наслідки негоди в польському місті Колобжег

Руйнівний ураган в Європі

Пропонуємо переглянути відео негоди і її наслідків: