“Європейська Солідарність” і партія Медведчука синхронно не підтримали звернення до США щодо недопущення визнання добровольців терористами

0
1464

Під документом, у якому українські депутати звернулися до США, аби дати зрозуміти, що підрозділ “А3ОВ” не можна прирівнювати до терористів, своїх підписів не поставили “Європейська Солідарність” та партія кума Путіна Віктора Медведчука.

Про це нам стало відомо з власних джерел.

У зверненні йдеться про те, що українці поважають думку західних партнерів, проте не можуть погодитися із тим, щоб наших героїв називали терористами, особливо, коли від рук окупантів загинуло вже 13 тисяч захисників.

Cлід зазначити, що у вашому листі, а також у відкритих джерелах інформації, ми не знайшли будь-якої інформації, що могла б слугувати підтвердженням причетності підрозділу “А3ОВ” до терористичних актів у Новій Зеландії або щодо вербування до лав підрозділу “А3ОВ” американських громадян та інших тверджень, що містяться у згаданому листі до Державного секретаря США пана Помпео від 16 жовтня 2019 року.  

Ми закликаємо Вас та усіх причетних посадових осіб Сполучених Штатів виявляти стриманість та неупередженість у цьому питанні, та перед прийняттям будь-якого рішення провести більш ретельне розслідування”, – йдеться у листі-зверненні. 

Також свої підписи залишили депутати від партій: “Слуга народу”, “Голос”, ВО “Батьківщина” та депутатська група “За майбутнє”.

Наші журналісти звернулися за коментарем у партію “Європейської Солідарності”, однак  на момент виходу нашої публікації ми його не отримали, проте обіцяємо його розмістити одразу, як ми його отримаємо.

Позиція ОПЗЖ відома всім заздалегідь.