“Єгорчик вже на небі”: помер син відомого футболіста, який потрапив у трагічну аварію

0
15119

У лікарні після двотижневої коми помер Єгор Джура, який потрапив під колеса таксі на перехресті. В аварію тоді потрапили двоє дітей і батько відомого черкаського футболіста Сергія Джури.

«Єгорчик сьогодні не витримав… В лікарні. Перебуваючи в комі майже 2 тижні після ДТП,” – пише на сторінці у батька 4-річного хлопчика журналіст TV channel “1+1” Руслан Сенічкін.

Таксист на швидкості збив на нерегульованому перехресті, на переході його братика-близнюка та їхнього дідуся. Спочатку я написав пост про ще одне прохання допомогти хто як може батькам. Тепер інший сумний зміст. Через півтора тижні після трагедії на місці ДТП встановили дорожні знаки. На фарбу для зебри грошей не вистачило… Скільки ще потрібно жертв, скалічених життів, щоб зробили хоча б це?

Вбиті горем батьки не знали до кого звертатися в цій ситуації, що робити, куди бігти? До кого завгодно, тільки не до держави. Бо це марний рух в односторонньому напрямку. Тоді друзі сім’ї змушені були випрошувати у міських депутатів Черкас гроші на допомогу. Виділили аж 27 тис грн, але пообіцяли що переведуть аж через місяць. Вчора в дитсадку діти з батьками самотужки влаштували благодійний ярмарок для збору коштів на лікування. 17 тисяч грн. назбирали. Ось ознака ще тієї соборності, єднання навколо біди.

Владі (державі, системі) начхати на таких людей. Об’єднуються навколо біди самі люди, навіть на відстані, навіть незнайомі. І тільки так… Бо іншого не дано.

View this post on Instagram

Єгорчик сьогодні не витримав… В лікарні. Перебуваючи в комі майже 2 тижні після ДТП. . Таксист, рухаючись з надмірною швидкістю, збив на нерегульованому перехресті, на переході разом з ним його братика-двійнятка та їхнього дідуся. . . Спочатку я написав пост про ще одне прохання допомогти хто як може батькам. Тепер інший сумний зміст. . . Через півтора тижні після трагедії на місці ДТП встановили дорожні знаки. На фарбу для зебри грошей не вистачило… Скільки ще потрібно жертв, скалічених життів, щоб зробили хоча б це і не тільки тут? . . Вбиті горем батьки не знали до кого звертатися в цій ситуації, що робити, куди бігти? До кого завгодно, тільки не до держави. Бо це марний рух в односторонньому напрямку. . . Тоді друзі сім’ї через безвихідь змушені були випрошувати у міських депутатів Черкас гроші на допомогу. Виділили аж 27 тис грн, але сказали що переведуть аж через місяць. . Вчора в дитсадку батьки з дітьми самотужки влаштували благодійний ярмарок для збору коштів на лікування. Майже 20 тисяч грн. назбирали. . . Ось вам ознака соборності, єднання навколо чиєїсь біди. Владі (державі, системі) начхати на таких людей. Об’єднуються навколо біди самі люди, навіть на відстані, навіть незнайомі. І тільки так… Бо іншого не дано. . R.I.P., Єгорчику Найщиріші співчуття родині. Serg Dzhura Спасибі всім небайдужим, хто відгукнувся на чуже горе. . Пс. Звісно, коли буде президент в Черкасах (як і в будь-якому місті, селищі), його повезуть по асфальтованому маршруту, з розміткою, видними дорожніми знаками… Така в нас багаторічна традиція й доцільність.

A post shared by Руслан Сенічкін 🐼 (@ruslan_senichkin) on

R.I.P., Єгорчику. Найщиріші співчуття родині. Serg Dzhura. Спасибі всім небайдужим, хто відгукнувся на чуже горе.”