Якими мають бути посібники для Нової української школи?

0
1803

Нова українська школа передбачає всебічну реформу систему вітчизняної освіти, Такий підхід вимагає особливої уваги до забезпечення її матеріально-технічної бази, зокрема до виготовлення сучасних й ефективних наочних посібників для молодших класів. Куточки НУШ від stendua користуються популярністю серед освітян України не лише тому, що їх можна купити швидко й недорого.

Не менш важливим у цьому випадку є те, що при їх створенні виробники врахували всі критерії, яким має відповідати наочність. Спираючись на нову концепцію освіти, вчителі вимагають, щоб стенди:

  1. Були цілковито безпечні й виготовлені з матеріалів найвищого ґатунку;
  2. Відповідали сучасній освітній програмі своїм змістовим наповненням;
  3. Відзначалися варіативністю, щоб педагог міг вибрати продукцію, яка найбільше підходить певному класу;
  4. Були оформлені творчо й оригінально;
  5. Мали інтерактивні елементи для зацікавленності школярів.

Такі наочні посібники мають сприяти вихованню самостійності. Тому працювати з ними має бути зручно не лише дорослим, але й дітям. Елементи інтерактивності в таких матеріалах, як коло вибору, ранкові зустрічі, куточок настрою тощо, підвищать їхню ефективність. Усім цим вимогам відповідають товари топ-виробника, виготовлені з врахуванням побажань постійних клієнтів – досвідчених учителів українських шкіл.

Як вчителю ефективно використовувати стенди під час навчання?

Для освітян НУШ важливо мати змогу замовити швидко й недорого стенд за індивідуальним макетом. Адже нова освітня концепція заохочує педагогів до творчих і методичних пошуків. Їхні авторські розробки можуть широко застосовуватись на уроках, зокрема в оформленні простору класу.

Тому так важливо надати педагогам змогу оперативно оновлювати матеріали на стендах за пластикових комірок. Інколи зміни в інформуванні учнів диктує сама логіка розвитку уроку. Потрібна й можливість за допомогою двостороннього скотчу й додаткових кишень швидко оновлювати зовнішній вигляд наочних посібників.

Сучасна наочність – на допомогу творчим і відповідальним вчителям

Оскільки при втіленні в життя концепції Нової української школи зростає відповідальність вчителя, природно, що освітяни прагнуть максимально ефективно використовувати час уроків і перерв.

У цьому їм допоможуть якісні й сучасні наочні матеріали, виготовлені лідером вітчизняного виробництва – фірмою «Стенд ЮА».