Яким подарункам надають перевагу сучасні жінки

0
578

Постійні заяви про емансипацію жодною мірою не означають, що жінкам більше не цікава увага оточуючих. А тим більше, мова не йде про подарунки. Не важливо, чи є ваша знайома або кохана прихильницею повної незалежності або поділяє патріархальний уклад життя, вітати її зі святами необхідно. І робити це потрібно так, щоб залишати після себе лише позитивні емоції. І щоб презент був приємним, корисним і практичним. Адже навіть найтонша і найделікатніша натура цінує насамперед користь і практичність.

Жіночі подарунки – наука про те, як не розчарувати

Мета будь-якого привітання – зробити приємно, привнести радість і по можливості здійснити мрію. З сучасними дамами це не так-то просто зробити:

  • більшість вміють заробляти гроші, а значить, можуть дозволити собі багато чого;
  • вони добре орієнтуються майже у всіх новинках – від приправ до ультрасучасних гаджетів;
  • вони нарівні з чоловіками беруть активну участь у соціальному житті;
  • вони знають ціну речей і точно знають, чого хочуть.

Саме тому знайти подарунок для такої дами – справжнє випробування і для чоловіка, і для її подруг. Тому що прямо не можна запитати, чого вона хоче. А якщо запитаєш і отримаєш конкретну відповідь, є ризик не виправдати надії. Причин кілька – не знайшов, не встиг, не вистачило грошей. І тоді дійсно буде несолодко.

Але вихід є – подарунковий сертифікат не залишить вам шансу на помилки в привітаннях, а жінці – на невдоволення ними. Найліпше всього обирати такий подарунок в найбільшому маркетплейсі сертифікатів: https://giftmall.com.ua/on/podarki-zhenshchine.

Сертифікат – самий корисний подарунок сучасній жінці

Чому з багатьох видів привітань все більше практичних чоловіків і жінок вибирають сертифікат? Чи це доречно, чи не сухо, не холодно? Аж ніяк – скажуть ті, хто вже дарував і отримував сертифікати. Це набагато приємніше, ніж непотрібні речі, які прийнято дарувати і які рідко викликають справжню радість і задоволення.

Сертифікат – універсальний і практичний:

  • Він може бути романтичним, якщо цього вимагає ситуація, або нейтральним, якщо обставини виключають близькі стосунки.
  • Його цінність визначається номіналом – і навіть найменший номінал буде набагато цінніше, ніж панчохи, помада або мило сумнівного виробництва.
  • Його зручність і практичність – в можливості самостійно вибрати для себе подарунок. І якщо ви не знаєте улюблений тон помади, розмір білизни або колір шуби, за допомогою вашої картки жінка точно вибере для себе річ за смаком.

Вам не доведеться ходити по магазинах у пошуках подарунка. Всі сертифікати можна купити в спеціальних супермаркетах, і вибір тут дійсно вражає: все, від книг до парфумерії, від посуду до автотоварів, від дорогої біжутерії до елітної ювелірної продукції – завдяки сертифікатам ви знайдете дарунок для будь-якої дами будь-якого віку і соціального статусу.

Сумніваєтеся? Тоді просто пробуйте подарувати сертифікат – і ви більше не зможете відмовитися від цієї корисної практики.