Який вибрати хостинг для сайту

0
762

Дуже багато людей, які займаються розвитком онлайн-проектів або ж створенням і просуванням сайтів, ставлять одне і те ж питання: Який хостинг краще вибрати для сайту?

Всі хочуть якісний хостинг за нормальною ціною. І ніби в 2019 році проблем з цим не повинно виникати – бери будь-який і користуйся. Але насправді це не зовсім так.

Вибір хостингу можна порівняти з будівництвом фундаменту для будинку. Поки проблем немає, ви не звертаєте на нього уваги, але як тільки вони почнуться – весь будинок лпиняється  в небезпеці. Також і з хостингом – його якість перевіряється згодом. Якщо хостинг нестабільний, а його підтримка неякісна – ніякої дорогий дизайн і сильний маркетинг не допоможуть Вашому сайту стати кращим у своїй сфері.

Більшість людей вибирають хостинг за привабливістю головної сторінки або там де низькі ціни. І потім мучаться в нескінченних листування зі службою підтримки хостингу, яка, чесно кажучи, не завжди буває професійною. Тому цінуєте свій час і зробіть вибір хостингу спочатку правильним!

Ми ж радимо Вам довіряти професіоналам і вибрати хостинг на сайті Cityhost.ua – https://cityhost.ua

Щоб легше вам було вибрати хостинг, ми розкажемо Вам про його основні види. Отже виділяють три основних видів хостингу:

  • Віртуальний хостинг (Shared Hosting)
  • VPS (Virtual Private Server)
  • Виділений сервер (Dedicate Server)

Правильний вибір виду веб хостингу допоможе уникнути подальших проблем у вигляді переходу на більш дорогі тарифи або, що гірше, перенесення сайтів на інший хостинг.

Щоб зрозуміти що Вам потрібно від хостингу, просто задайте собі наступні питання:

  • Скільки місця будуть займати в сумі ваші сайти на хостингу (в Gb)?
  • Скільки сайтів буде розміщуватися на хостингу?
  • Чи потрібна підтримка PHP і баз даних MySQL?

Якщо Ви плануєте розмістити всього один сайт і Вам з головою вистачить кількох гігабайт пам’яті для нього – можете сміливо вибирати віртуальний хостинг.

Якщо ж Ви плануєте створити високонавантажених проект з тисячної (або мільйонної) добової відвідуваністю, і буде займати багато місця на жорстких дисках хостингу – вам може знадобитися VDS або виділений сервер.

Важливо звернути увагу і на хостинг тарифи.

До прикладу Cityhost.ua пропонує такі види тарифів:

Також ви можете вибрати найзручніший тариф оплати по місяцях:

Щоб ознайомити з більшою кількістю тарифів радимо вам перейти на сайті вибрати.

Радимо вам звернути увагу і на нову лінійку тарифів Unlim hosting – https://cityhost.ua/news/bezlimitnyy-hosting-novaya-lineyka-tarifov.html.

Це насправді дуже крута річ, адже з безлімітним хостингом (Unlim hosting) ви отримаєте безлім на SSD диску та безлім на кількість сайтів.

У пакетах Unlim hosting на вас чекає :  необмежена кількість сайтів (в т.ч. піддоменів), необмежена місце на швидкісному SSD диску, необмежена кількість поштових скриньок, баз даних MySQL, доступів по FTP, необмежений трафік.

Не баріться і обирайте хороший і надійний хостинг.