Якщо молодь не ходить на вибори – це прямий жест того, що вони готові спакувати валізи і виїхати закордон, – Тимчій

1
1203

6 березня, в рамках зустрічі із Борисом Тарасюком, екс-Міністром закордонних справ, наші журналісти поспілкуватися із Наталією Тимчій, в.о. голови Львівської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Пані Наталія розповіла про основні мотиви таких зустрічей з молоддю, тенденції до їх залучення в політику, а також способи вдихнути довіру до сучасної політики.

Наталіє, на вашу думку, чому такі зустрічі з молоддю є необхідними? Чому важливо запрошувати саме таких політиків топ-рівня? Що це дасть нашій молоді?

Молодь – це той рушій, і та важлива складова, яка завтра вже буде не молоддю. Борис Іванович коректно підмітив, що у нас на вибори ходить старше покоління, яке обирає зазвичай когось не того. Моєю метою є зробити так, щоб прийшло більше свідомої молоді, і обрали ту людину, яка імпонує їм. Це людина-рушій, яка повинна мати команду, прагнути змін, людина системна. Якщо молодь не ходить на вибори – це прямий жест того, що вони готові спакувати валізи і виїхати закордон, оскільки їм це байдуже і не цікаво. Ми з ними спілкуємось щодня, у нашій партійній організації є молодіжне крило – «Батьківіщина молода», регулярно організовуємо спортивні заходи, культурні, влаштовуємо тренінги.

Як вам вдається мотивувати молодь? Їх однозначно розчаровує політична ситуація в країні, і відчувається скептичне ставлення до політичних діячів.

Ми робимо оголошення, поширюємо інформацію у вищих навчальних закладах, організовуємо зустрічі, тренінги про політичне, або ораторське мистецтво. Вони відчувають, що про них дбають і плекають їх. Стараємося виховувати політичну еліту, яка вже післязавтра стане головою та руками, які творять історію.

Наостанок, Наталія Тимчій закликала присутніх не бути байдужими, не віддавати свій голос, а приходити на дільниці та робити свій вибір.