Якою буде погода в останній місяць зими: синоптики дали прогноз на лютий

0
1364

Морози відступають, і в Україну знову повертається “весна”. Вже з сьогоднішнього дня по всій території країни відчуємо потепління, холод затримається тільки в східних регіонах. 

Інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Сьогодні.

Морози до -20 і купи снігу – майже тиждень українці насолоджувалися справжньою зимою. А ось останній місяць зими спробує догодити всім, кажуть в Укргідрометцентрі, адже лютий відзначиться погодними гойдалками.

“Середня температура лютого від 0 до -3 градусів. День-два – холодно, потім день-два – тепло”, – каже синоптик Владислав Білик.

Але морозів до -20 більше не буде, кажуть синоптики. Потепління днями відчують жителі всіх регіонів країни.

“Поступово в Україну заходить порція теплого повітря з південного заходу. У п’ятницю на заході мокрий сніг буде переходити в дощ, і в неділю по всій Україні якісь невеликі опади у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом”, – розповів Білик.

Народний синоптик Леонід Горбань зазначає, що лютий буде щедрим на опади. Це, за його словами, врятує аграріїв від посухи.

“Сніг з дощем 2-3 (лютого), потім сніг 6-7-го, потім сніг з дощем 9-13-го. Якщо по північному сходу – це буде сніг, південніше – дощ, на заході теж дощ”, – сказав він.

Народні синоптики прогнозують у цьому році ранню весну, перше істотне потепління відчуємо в 20-х числах лютого.

Як повідомлялося раніше, з 21 січня, в Україні помітно потепліє