Якісний шиномонтаж або як не зіпсувати колесо

0
268

Найчастіше шиномонтаж обирають за двома критеріями: ближче і дешевше, що є не самим правильним підходом. На першому місці завжди має стояти якість роботи, а вже потім все інше. Адже, від якості послуг буде залежати не тільки термін служби покришки, диска, маточини, кульових опор та інших елементів підвіски, але і ваша безпека.

Вже не раз доведено на практиці, що витрати на усунення наслідків неякісного шиномонтажу в декілька разів перевищують економію на якості.

З’явилось багато нових послуг, які значно полегшують життя, наприклад:

  • віддати шини на сезонне зберігання;

  • зробити шипування шин;

  • купити шини та диски з заводською або розширеною гарантією.

Саме тому до вибору потрібно підходити грамотно і відповідально. Але як вибрати коли ти автолюбитель новачок, який не розбирається в цьому питанні? Нижче, ми розглянемо критерії, за якими слід обирати шиномонтаж.

На що звертати увагу при виборі шиномонтажа

Для того, щоб зрозуміти наскільки якісний сервіс вам нададуть, скористайтеся наступними рекомендаціями:

По перше, звертайте увагу на шиномонтажне обладнання і інструменти, якими користуються працівники. Гарне технічне оснащення помітно завжди і навіть тим, хто в цьому мало розбирається.

Оцінити якісно-технічний рівень можна за кількістю і зовнішнім виглядом обладнання: для бортування коліс, діагностики, фарбування дисків, балансувальне обладнання, вулканізатори та ін. Під верстатом для балансування коліс має бути добротна бетонна основа, а на лапках верстата для бортування коліс – пластикові накладки, щоб не подряпати колісні диски.

По друге, зверніть увагу на персонал і його роботу. Наприклад, як шиномонтажник встановлює колесо на маточину. Якщо він загортає колісні болти гайковертом і не перевіряє точність затягування ключем, в такій шиномонтаж краще не звертатися. При ремонті диска з легких сплавів кваліфікований шиномонтажник не стане його прогрівати на відміну від некваліфікованого.

По третє, вибирайте тільки ті шиномонтажні сервіси, де від автовласників не приховують інформацію про виконання робіт і відповідають на їхні запитання. Наприклад, мережу шинних центрів Твоя шина. У Львові шиномонтаж знаходиться за адресою вул. Липинського, 54

По четверте, в професійних сервісах шиномонтажу обов’язкова видача чека і роздруківки з докладним описом наданих послуг, що дає можливість клієнту пред’явити претензії у разі неякісно виконаної роботи.

Як показує практика, в таких «брак у роботі» трапляється досить рідко, так як у клієнта є можливість пред’явити претензії офіційно, з документами.

По п’яте, зручність запису на шиномонтаж за допомогою сайта, чат ботів або по телефону. Великим плюсом є можливість для її клієнтів самостійно заздалегідь обрати час та дату на яку вони бажають записатися. Це стає особливо актуально і зручно при сезонній заміні гуми (восени та весною). У таке міжсезоння в шиномонтаж шикуються черги автовласників і можно чекати навіть кілька годин.

висновок

Обслуговуйтесь на шиномонтажі з професійним обладнанням. Після якісного шиномонтажу на дисках і покришках не повинно залишатися ніяких пошкоджень, а під час руху в кермі не відчувається биття, яке є характерною ознакою неякісного балансування коліс.