Якісне навчання в автошколі

0
373

Автомобіль давно перестав бути розкішшю, а став необхідністю. Особливо це відчутно в дорослому свідомому віці, коли у людини виникає потреба завезти дітей в школу чи назад, перевезти меблі чи великогабаритну техніку, вчасно і без зайвих нервів приїхати на роботу тощо. Не дивно, що все частіше учнями автошкіл стають не тільки молоді люди, а й старші. При цьому і чоловіки, і жінки однаковою мірою цікавляться водінням, тож анекдотів про білявок за кермом стає все менше.

Що ж потрібно для того, аби сісти за кермо?

Почати варто з вивчення правил дорожнього руху. Правила гарантують безпечну їзду вам та іншим учасникам руху. Просто зазубрити правила з книжки не вийде. Грамотний водій повинен вміти орієнтуватись на дорозі, вдало маневрувати, якщо небезпека виникне раптово. Згадувати панічно те чи інше зазубрене правило точно не вийде. Радимо розпочати свою мандрівку у великому світі автомобільного руху з вивчення ПДР онлайн.

Де знайти офіційні довідники ПДР онлайн?

Офіційні довідники ПДР ви можете знайти на сайті qreen-way.com.ua. Саме тут ви знайдете розширену версію ПДР з реалістичними 3D-ілюстраціями та коментарями експертів.

Серед довідників та підручників найбільшою популярністю користуються:

  • Підручник з водіння автомобіля;
  • ПДР 2021 України з ілюстраціями та коментарями;
  • Медична допомога у разі ДТП;
  • Підручник з будови автомобіля;
  • Поради адвоката при дтп.

Для закріплення матеріалу проходьте тести ПДР. Так набагато легше вивчати правила, оскільки тести доповнені зображеннями ситуацій на дорозі, тож візуально вам легше та швидше сприйматиметься інформація.

До того ж на сайті представлені самі ПДР онлайн. Шукати актуальні ПДР в кіосках з пресою чи книгарнях вам не доведеться. ПДР доповнюються чи уточнюються в міру оновлення законодавства, що їх стосуються, тому простежити їх зміну можна онлайн.

зразок з тестів ПДР

Отже, тести ПДР не просто показують правильні відповіді, ви не граєте в рулетку. Кожен тест доповнено розгорнутим коментарем експерта з ПДР, тому вам легко буде зрозуміти логічний зв’язок між тим, про що запитували і правильною відповіддю. Звичайно, найкраще почати з самостійного вивчення ПДР онлайн і закріпити результат тестами, а не навпаки. Така методика допоможе вам легко освоювати теоретичну частину.

Після проходження тестів ПДР ви опиняється у турнірній таблиці на певному місці. Це допоможе вам оцінити власний прогрес та вдосконалюватись, щоб опинитись у числі перших. До того ж статистика успішності покаже на скільки старанним учнем ви були, скількох помилок припустились. У випадку виникнення додаткових запитань ви можете скористатись послугою онлайн-консультації з викладачем. Це дуже допомагає, якщо питання у тестах ПДР є спірним або ж ви не погоджуєтесь з відповіддю, яку сайт вважає правильною. Також до кожного тесту є можливість написати коментар і обговорити його з іншими користувачами, що дуже зручно і сприяє активному діалогу.

Не ігноруйте правила дорожнього руху, вивчайте їх і будьте обережними на дорозі.