Якісна автоматика для відкатних воріт

0
855

Відкатні ворота з автоматикою давно перестали бути розкішшю, а перетворилися у зручну необхідність для оптимального облаштування проїзду. Адже автоматика для відкатних воріт дає змогу керувати побутовими та промисловими воротами дистанційно. Така опція забезпечує підвищений комфорт та створює додаткову безпеку.

На ринку електроприводів такого призначення є безліч пропозицій, однак варто зупинитися на трьох надійних та популярних брендах: Alutech, An-Motors, Comunello. Усі вони поєднують у собі чудові показники надійності та довговічності, водночас,  забезпечуючи відповідну функціональність, а саме:

 • Систему аварійного розблокування;
 • Стійкість до низьких температур;
 • Можливість управління через зручний пульт;
 • Опція освітлення завдяки підключенню ламп;
 • Довговічний та надійний корпус.

Однак, кожна із зазначених моделей володіє унікальними характеристиками, що їй надав виробник.

Автоматика для відкатних воріт від Alutech

Зазначений бренд у своїх рішеннях надає можливість синхронізувати два приводи для автоматизації зустрічних відкатних воріт, а елементи автоматики  захищають привід від деформації завдяки високій точності і якості виготовлення корпусних елементів.

Автоматика від Alutech працює у наднизьких температурах. В залежності від наявності обігрівального елемента: це до -30°С і до -60°С відповідно.

У дистриб’юторів, одним із яких у Тернополі виступає Ролетно-воротна компаніяhttps://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/ – номенклатура представлена моделями RTO-500KIT, RTO-1000KIT, RTO-2000KIT. Залежно від моделі, змінюватимуться наступні характеристики:

 • Максимальна вага стулки воріт – від 500 кг до 2000 кг;
 • Інтенсивність роботи – від 25% до 50 %;
 • Крутний момент (макс. Нм) – від 20 до 45.

Однак для всіх моделей буде опція керування освітленням локації за допомогою пульта, та його вимкнення за таймером. Для цієї автоматики відкатних воріт є можливість детального налаштування розгону, автозакриття та інших функцій. У всієї автоматики ступінь захисту оболонки буде IP44.

Відкатні електроприводи An-motors

Моделі від зазначеної компанії просто монтувати та налаштовувати, а також вони володіють наступними особливостями:

 • Доступна ціна;
 • Несанкціонований доступ до воріт унеможливлюється завдяки редуктору, що самоблокується;
 • З іншого боку, автоматику можна розблокувати вручну у випадку випадку відсутності електропостачання;
 • Високовольтні імпульси не здатні зашкодити автоматиці від An-Motors , адже завдяки дотриманню стандартів електромагнітної сумісності є спеціальний захисний філтр перешкод електромагнітних імпульсів;
 • На вибір доступні моделі ASL500KIT, ASL1000KIT, ASL2000KIT;
 • Більшість параметрів у модельному ряді варіюються як і в попереднього виробника, а от максимум тягового зусилля різниться від 500 Н до 100 Н.

Електроавтоматика Comunello для відкатних воріт  

Вказаний виробник забезпечує свою продукцію простотою встановлення та експлуатації, а також надійними металевими елементами передачі: https://rvcompany.in.ua/avtomatika/dlya-vidkatnyh/ . Автоматика відкатних воріт від Comunello має опорні втулки двигуна і є практично безшумною, в свою чергу можлива деформація унеможливлюється завдяки литій алюмінієвій основі.

Автоматика забезпечує високу точність роботи механічних кінцевих вимикачів, зокрема їхньої зупинки, проте, усі механізми зручні в обслуговуванні. Вся електроніка надійно ізольована від зовнішніх чинників, а на всякий випадок є можливість аварійного розблокування автоматики ключем при відключення від електропостачання.