Які жіночі куртки варто придбати на весняну погоду?

0
1931

Весна в нашій країні характеризується мінливою і часто дощовою та вітряною погодою, тому при виборі верхнього одягу на цю пору року потрібно добре вивчити, які є типи курток і для якої погоди вони призначені. Звичайно, жінкам хочеться не тільки, що їм було затишно і тепло в верхньому одязі, але хочеться виглядати стильно та модно. До речі, стильні і модні куртки ви знайдете в інтернет-магазині Puhovichok. А в цій статті ми розкажемо вам, яким весняним жіночим курткам варто надати перевагу.

Зима цього року вже добігає кінця, а отже варто обирати одяг на весну. Найбільш популярними весняними жіночими куртками зараз є:

  • вітровки;
  • куртки на синтепоні;
  • легкі трикотажні куртки (ближче до літа);
  • плащі.

Для прогулянок в прохолодну погоду, коли в будь-який момент може піти дощ або сніг, відмінно підійде парка. Вона являє собою подовжену куртку, що затягується на талії. Як правило, парки виготовляються з непромокаючого матеріалу, а глибокий капішон захистить від негоди вашу голову. Крім цього парка прекрасно підійде на таку зимову погоду, яка є цього року.

У той час, коли весна повністю вступила в свої володіння, хочеться зняти весь теплий одяг і надіти легку курточку.Великою популярністю користуються легкі трикотажні куртки, але вони не зможуть захистити нас від дощу.

Синтепон дуже активно використовується як утеплювач для жіночих курток. Ці жіночі куртки відмінно зберігають тепло, даруючи затишок і комфорт в неприємну погоду. Куртки на синтепоні хороші тим, що їх можна можна прати достатньо часто. Куртка не втратить свою форму і зможе достатньо швидко висохнути. Синтепон звичайно є відрізняється якістю.

Вітровки акттивно почалася використовуватися в XIX столітті у країнах, які мають виходи до моря: тоді непромокальні куртки для рибалок шили переважно з брезенту, який для посилення водовідштовхувальних властивостей просочувався ще й димом. Сучасні вітровки роблять переважно з нейлону або ж трикотажу та бавовняних тканин з просоченням – це достатньо хороший захист від дощу. При покупці зверніть увагу на манжети і низ куртки: вони повинні бути на гумці або куліске, інакше до вас добереться вітер. Цікавими та популярними зараз є вітровки типу плаща.

Ще більше цікавих варіантів жіночих курток ви можете знайти на сайті puhovichok.net. Подбайте щоб ваш вигляд був безаперечним!