Хто такі IT рекрутери? Курси IT HR у Львові

0
525

Сфера IT набирає все нових темпів росту і потребує кваліфікаваних кадрів. Пошук спеціалістів і знавців своєї справи в IT галузі досить не простий процес.

Тому для пошуку таких кадрів створюють спеціальні IT HR курси, де навчають майбутніх рекрутерів, як знаходити спеціалістів в IT галузі. Одною з найкращих таких академій, яка організовує курси IT HR є Logos HR Academy. Більш детально ви зможете ознайомитися з цією академією в них на сайті https://hr.lviv.ua.

Багато з вас мабуть запитує хто такий IT рекрутер (HR) і чим він займається. Нижче в статті ми розповімо вам про це детальніше.

Професія рекрутера стає все популярнішою і популярнішою. І це не дивно. Конкуренція на ринку праці швидко зростає. Цінні кадри швидко розбирають, а знайти їх не так-то просто. Особливо це стосується IT-сфери, де на одного програміста припадає по кілька пропозицій про співпрацю. Тут робота рекрутера набирає нових обертів. Простий фахівець з підбору кадрів навряд чи впорається.

Рекрутер в IT – це не просто фахівець з пошуку і відбору кандидатів на вакансію. Мало знайти людину, яка підходить під критерії компанії, потрібно ще переконати його в цінності своєї пропозиції. І це особливість №1.

Так, специфіка розробників в тому, що більшість з них не шукають роботу. Вона сама шукає їх. Щодня програміст може отримувати по кілька пропозицій від різних кампаній в LinkedIn.

Крім того, в Україні ринок IT стрімко розвивається, тому на деякі позиції вакансій більше, ніж самих фахівців. Рекрутеру потрібно знати, де знайти таку людину і як викликати його інтерес до компанії. Багато розробників, втомлені від пильної уваги рекрутерів, часто автоматично відмовляються від вакансій. IT-рекрутер повинен бути до цього готовий. Тому що насправді кожен девелопер потенційно готовий перейти на нову роботу. Головне знати – які мотиви їм рухають і які аргументи спрацюють.

Рекрутеру потрібно якомога краще розуміти IT-сферу. Рекрутер повинен базово розбиратися в мовах програмування, фреймворку і володіти IT-лексикою. Так, саме повинен! Інакше він не зможе спілкуватися з кандидатом на одній мові. А це дуже важливо. Поінформованість викликає довіру. Давайте будемо чесними, часто програмісти сприймають рекрутерів як ні в чому не розбираються людей, які пишуть всім підряд. Якщо рекрутер покаже, що розуміє, про що говорить, то виклик довіру кандидата. Всі ми серйозно сприймаємо тільки рівних собі людей.

Як бачимо, рекрутер – це повноцінний IT-фахівець, якому мало просто знати інструменти пошуку персоналу. Потрібно розуміти, кого ти шукаєш і як працює вся система. Але складності окупаються сповна. IT славиться своїми перевагами і на рекрутерів це правило ще як поширюється.