“Яка різниця в аптеку чи “Епіцентр”?” – власники гіпермаркету розповіли про роботу на карантині і гроші заробітчан

0
1186

Засновники гіпермаркету будівельних товарів “Епіцентр” Олександр і Галина Гереги дали інтерв’ю виданню “Лівий берег”. У ньому розповіли про стосунки з владою, роботу та прибутки на карантині і про скандальну ситуацію з масками.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на “Лівий берег”.

Так Гереги зазначили, що коли почалася “вся ця історія”, вони взяли девіз “Епіцентр – аптека для вашого дому”. “Людям потрібні були товари першої необхідності та засоби захисту, і ми, по суті, були єдиною мережею в країні, яка мала багаторічні контракти з постачальниками, які дозволили забезпечити всю Україну цими товарами”, – додали вони.

На питання про ціни на маски та комерційний політ до Китаю по засоби захисту від коронавірусу літаком “Мрія” власники відповіли, що вони – комерційна структура. Проте зазначили: частина всього вантажну віддали на благодійність.

Щодо питання про роботу під час карантину, Олександр Герега сказав: ”

У Польщі жоден будівельний заклад, ані заклад, який продає господарські товари, не закривався. Навіщо їх закривати?Т им більш приїхала купа заробітчан. Скажіть, будь-ласка, з чим вони приїхали? Вони приїхали з коштами”.

“Яка різниця, чи ви прийдете в “Епіцентр”, чи в продуктовий магазин, чи в аптеку?”, – додав Герега.

Про нові обличчя в політиці власники гіпермаркету кажуть, що потрібно дати шанс і час попрацювати, як президентові, так премєрові та міністрам.