Як зручно оплачувати комунальні послуги не виходячи з дому

0
947

Всі ми стикаємося з тим, що нам приходиться оплачувати комунальні послуги. В багатьох з нас це забирає дорогоцінний час, тому зараз є можливість заощатити свій час і оплатити комунальні послуги через інтернет.

Часи, коли для оплати комунальних послуг потрібно було вистоювати кілометрові черги в ощадкасах і банках, давно пройшли. В інтернеті вже давно можна заплатити практично за всі послуги – починаючи від рахунків за електрику і воду і закінчуючи телефоном, інтернетом і домофоном. Одним з найкращих серісом онлайн оплати комунальних та інших послуг є Portmone.com.ua.

Сьогодні, ми Вам розкажемо, як оплачувати комунальні послуги онлайн, на що потрібно звертати увагу при виборі онлайн сервісу для оплати комунальних послуг і як працює цей онлайн сервіс з оплати послуг.

Спочатку розглянемо, які є типи житлово-комунальних послуг і що вони собою являють.

Загалом житлово-комунальні послуги поділяються на два типи: житлові і комунальні.

До житловим відноситься обслуговування будинку керуючою компанією: прибирання під’їздів, вивіз сміття, робота диспетчера, постачання будинку електроенергією і газом і інші загальнобудинкові витрати. Сюди можна включити внески на капітальний ремонт.

Комунальні послуги – це ваші індивідуальні платежі за воду, електроенергію і газ. Вони обраховуються за лічильниками або нормативам, якщо лічильників немає. Нормативи затверджує влада місцевого органу самоврядування або підприємство, яке надає послуги.

Ще є інші платежі: за домофон, телефон, інтернет – вони не відносяться до ЖКП.

Але їх також можна оплачувати за допомогою онлайн сервісів.

За допомогою сервісу Portmone.com.ua можна оплачувати рахунки від різних організацій – починаючи від Львівенергозбуту, ЖЕКів, ОСББ, закінчуючи мобільними операторами і інтернет-провайдерами. За використання сервісу клієнтам нараховується невелика щомісячна абонентська плата або 1% від суми оплати. Абонплата оплачується клієнтом, який пройшов реєстрацію, ознайомився з тарифним планом, прийняв його умови і виконав хоча б одну оплату в системі. Для того, щоб почати користуватися системою, потрібно зареєструватися і прив’язати до аккаунту кредитну або дебетову карту.

За допомогою Portmone.com.ua ви можете оплати, послуги наступних установ:

  • ОСББ;
  • електроенергії (оплата Львівенергозбут);
  • комунальні послуги місто Львів;
  • Львівводоканал;
  • Львівгаз;
  • та багато інших.

До прикладу, оплата Львовенергозбут на сайті Portmone.com.ua здійснюється наступним чином:

Заходите на сайт Portmone.com.ua (або мобільний додаток), переходите в “Каталог послуг”, після цього обираєте розділ “Комунальні послуги”, тут ви вказуєте свій регіон та обраєте компанію, послуги за які ви бажаєте заплатити, вводите 10-значний код (на фото нижче):

Після цього залишається вказати суму до сплати, показники лічильників електроенергії, реквізити платіжної картки, а також email. Підтверджуєте переказ коштів і все оплату здійснено.

Сподіваємося цей сервіс допоможе вам швидко оплачувати за комунальні послуги та економити свій час.