Як зробити правильний вибір при купівлі керамічної плитки?

0
325

Хочете перевірити міцність стосунків – почніть вдома ремонт. Вибір матеріалів, дизайн, робота майстрів призводять до стресу та нервів. До ремонту потрібно готуватись не тільки фінансово, а й морально. Добре, якщо ви будете розбиратись у всіх будівельних нюансах, щоб мати змогу самостійно все прорахувати та вберегтись від недобросовісних майстрів. До прикладу, обирайте локальні магазини, а не великі торгові центри. Перевагою торгового центру є те, що можна відразу все купити в одному місці. Але в локальних магазинах можна знайти товари з суттєвими знижками. Ось магазин керамічної плитки KERAMIS є великий різновид плитки для вашого дому. Тож як розібратись в різновидах керамічної плитки і обрати оптимальний варіант?

Керамічні плитки розрізняють за:

  • призначенням;
  • місцем встановлення;
  • розмірами;
  • видами матеріалів;
  • за зовнішнім видом поверхні.

За призначенням керамічна плитка поділяється на ту, що встановлюють на підлозі, та ту, що призначена для стін, як внутрішніх так і фасадних, оздоблювальна. Як правило, обирають керамічну плитку і для стін, і для підлоги одночасно, бо важливо зберегти кольорову гаму приміщення та відразу на місці підібрати підходящі тони.

За місцем встановлення плитка поділяється на ту, що встановлюють у кухні, у ванній кімнаті та туалеті, у коридорі, тощо. Як ви вже здогадались це класифікація керамічної плитки залежно від приміщень, в яких ви хочете її встановити.

Дизайнери радять не встановлювати плитки яскравих кольорів у кухні, бо жовтогарячі, помаранчеві, червоні тони пробуджують апетит. Однак, якщо ви навпаки весь свій час проводите на кухні і отримуєте істинне задоволення від кулінарії, то вибір плитки яскравих кольорів лише підсилить ваші прагнення всіх нагодувати.

У спальню обирайте плитку пастельних тонів, що не заважатиме сну та якісному відпочинку. Загальновідомий факт, що сині та зелені кольори діють заспокійливо на психіку людини, тому можна її встановити в дитячих кімнатах. Не обмежуйтесь стандартною кольоровою палітрою. Виробники пропонують такі різні субтони, що обрати відтінки можна від максимально блідих до яскравих.

на фото красивий інтер’єр створенний з плитки у ванній

За розмірами плитка може бути квадратною, прямокутною, мозаїчною та навіть неправильної геометричної форми. Обирайте плитку за розміром ретельно, бо якщо виберете дрібну плитку для великого приміщення, то будьте готовими до того, що її дуже довго будуть укладати. Також звертайте увагу на принт керамічної плитки. Геометричні узори треба підбирати таким чином, щоб вони підійшли один до одного та відразу були розташовані у правильному порядку. Це не стосується абстрактних зображень чи популярних плиток з імітацією мармуру, в яких своєрідна хаотичність додає шарму.

За видами матеріалів плитка поділяється на плитку з кераміки, керамограніту, клінкер тощо. Щоб визначити, яку плитку обрати вам за видами матеріалу, скористайтесь порадами консультантів. Бо це важлива річ, наприклад, плитка з керамограніту через особливості випалювання ідеально підходить для приміщень з високою вологістю.

За зовнішнім видом поверхні плитки бувають матові, глянцеві, поліровані, фактурні. Що таке матові та глянцеві плитки зрозуміло з назви. Фактурні плитки мають нестандартну нетипову структуру поверхні, об’ємний рельєф, тощо.

Вважаємо ці різновиди є повноцінними та такими, що містять достатню інформацію для звичайного покупця. Готуйтесь до ремонту ретельно та довіряйте тільки якісним виробникам.