Як змінився ринок онлайн кредитів у 2019 році

0
746

Цього року кількість українців, які брали кредити значно зросло. Зросла і кількість кредитів, які брали онлайн. Так за перших 9 місяців 2019 року українці взяли в кредит онлайн на суму 17,8 млрд. грн., що на 144,3 % більше за аналогічний період минулого року.

Чому кредитів онлайн беруть все більше?

На це питання є зразу кілька відповідей.

По-перше, брати кредити онлайн це зручно. Все більше фінансових компаній пропонують зручний і зрозумілий інтерфейс, що значно полегшує взяття кредиту онлайн. Так, до прикладу кредитний сервіс CashUp є однією з надійних компанії, яка видає онлайн кредити і має зручним інтерфейс сайту.

По-друге, це економить ваш час. Адже не потрібно йти чи їхати в банківську установу і стояти в довгих чергах. Також беручи кредити онлайн вам потрібно значно менше документів, ніж до прикладу при взяті кредиту в банку.

По-третє, це можливість швидко отримати кошти та  вибрати зручний період виплати самого кредиту. Так, вам не доведеться очікувати кілька днів або тижнів на отримання кредиту. Беручи кредит онлайн ви зможете дуже скоро отримати кошти на свою карточку та без проблем користуватися цими коштами.

Якщо, ви сумніваєтеся, де саме брати онлайн кредит, то радимо Вам звернути увагу на компанію CashUp.com.ua, адже за відгуками багатьох тут зручно і надійно брати кредити онлайн.

Загалом у наступному році експерти прогнозують подальший ріст ринку онлайн кредитів, адже цей ринок ще несформований, а тільки розвивається.

Якщо порівнювати з 2018 роком, то залишилися практично незмінними умови кредитування. Оформити онлайн кредит може будь-який повнолітній українець на максимально простих умовах. Для цього потрібний тільки паспорт, ІПН і банківська карта, на яку будуть перераховані кредитні гроші. Доречі, в більшості випадків довідку про доходи у клієнта не просять.

Якщ глянути на статистику, більшість клієнтів звертаються за кредитом через наступні фактори:

  • «грошей до зарплати» не вистачає. Цей варіант вибирають близько 35% користувачів;
  • на другому місці «сімейні витрати» – відзначають 22% потенційних клієнтів;
  • на третьому місці серед цілей звернення – «гроші на лікування» – 13%.

У 2019 році зросла і кількість фінансових установ, які надають мікрокредити. Зараз їх загальна кільсть становить близько 1000 компаній. Тому радимо Вам акуратно підійти до вибору компанії в якої будете брати кредит. Не забутьте розпитати про всі деталі кредитів.

Варто зазначити, що укладаючи кредитний договір (заявку на отримання кредиту) не забудьте ознайомитися з умовами кредитної угоди, правилами надання кредитних коштів або загальними умовами кредитування, а також тарифами, які є їх невід’ємною частиною.