Як зберегти здоров’я зубів – навіщо потрібна преріодична стоматологічна консультація

0
678

Здається, що немає такої людини, яку б оминув візит до стоматолога.

На жаль, сьогодні існує дуже багато чинників, які впливають на здоров‘я ротової порожнини і, відповідно, на гарну усмішку та приємне спілкування з оточенням. Це питання є чи не найбільш актуальним в житті кожної людини, оскільки зубний біль, втрата зубів, захворювання ясен доставляють чимало неприємних відчуттів та незручностей. Тому важливо розуміти, що правильний догляд за порожниною рота, профілактика зубних захворювань, періодична консультація стоматолога і своєчасне лікування — це найдієвіший оберіг для збереження здоров’я зубного ряду.

Важливі кроки назустріч здоровим зубам

Не секрет, що будь-яку хворобу легше попередити, аніж вилікувати. Не є виключенням проблеми із зубами та яснами. Запобігти їм, перш за все, допоможуть:

  • профілактика стоматологічних захворювань;
  • своєчасна стоматологічна консультація.

Профілактика охоплює здоровий спосіб життя, здорове харчування та щоденний догляд за порожниною рота, який включає застосування правильної техніки чищення зубів, використання якісних зубних щіток, паст, порошків і спеціальних ополіскувачів, а також регулярний огляд у фахівця.

Консультація стоматолога важлива не тільки після того, як з’явилися больові відчуття, неприємний запах з роту чи кровоточивість ясен, але й тоді, коли видимих проблем, на перший погляд, начебто не існує. Потрібно усвідомлювати, що своєчасне лікування зубів, пародонтозу на ранній стадії та інших стоматологічних захворювань дозволяє уникнути розвитку подальших ускладнень та больових станів, величезних грошових витрат на їх усунення та надмірних переживань.

Дешевий сир буває тільки в мишоловці

В наш час стоматологічні кабінети та клініки є чи не на кожному кроці. Як не розгубитися в цьому розмаїтті та обрати той єдиний заклад, який задовольнить і якісним обслуговуванням, і помірною вартістю стоматологічних послуг?

Сучасна народна мудрість нас вчить, що не можна сліпо довіряти сумнівним дешевим пропозиціям. З іншого боку, дійсність доводить, що не завжди дороговартісний продукт є якісним. Тому завжди і в усьому потрібно шукати золоту середину, яка задовольнить і одне, і друге. В наш час це нескладно зробити. Форуми та відгуки в інтернеті, рекомендації знайомих та колег допоможуть зробити правильний вибір.

Так, у Львові такою золотою серединою вважається стоматологія на вул. Шота Руставелі, де за обґрунтованими, але доступними цінами можна отримати весь спектр кваліфікованих стоматологічних послуг. Консультація професора Ельвіри Безвушко, втім як і усіх інших фахівців клініки, вже на цій початковій стадії лікування вас переконають, що ви не помилилися з вибором.

Крім висококваліфікованих спеціалістів, стоматологічна клініка оснащена унікальним інноваційним обладнанням та використовує в роботі сучасні технології лікування.