Як запобігти вицвітанню тату

0
1912

Щоб якнайдовше милуватися улюбленим тату, необхідно дотримуватися постійного та ретельного догляду, починаючи з перших днів його створення. Будь-який майстер тату скаже вам, що без належного комплексу процедур уникнути вицвітання кольору практично неможливо. Тому, вигляд, насиченість та чіткість тату напряму залежить від вас самих.

Команда кращих майстрів львова підготували для вас список рекомендацій, щодо належного догляду:

  1. Починаючи з перших тижнів, днів, а навіть годин від початку нанесення татуювання ви маєте бути найбільш зосереджені на правильному догляді. Це пов’язано з тим, що тату – це є свіжа рана, яка знаходиться в процесі загоєння. Отже, від Вас вимагається постійна дезінфекція тату. Тобто, потребується як найчастіше (кожних 3-4 години) промивання водою з антибактеріальним чи протиалергічним милом. Проте, ні в якому разі не користуйтеся губками, і не лише в період загоєння. Адже шкіра у цій ділянці є надзвичайно делікатною, тому необхідно уникнути додаткового відлущування шкіри.
  2. Зволоження – це запорука ідеального вигляду тату. Перш за все, підберіть якісні та натуральні зволожуючі креми без ефекту відбілювання. Кожний раз, після прийому душу чи ванни нанесіть крем. Загалом, рекомендовано це робити кілька разів протягом усього дня. Постійне зволоження допоможе запобігти пересушування шкіри, і забезпечить свіжий та яскравий вигляд татуювання. Крім цього, одяг безпосередньо впливає на якість зображення. Постійний контакт, призводить до тертя та відлущування шкіри, що призводить до стирання тату. Саме, тому так важливо користуватись зволожуючими кремами

  3. Уникайте ультрафіолетових променів. Якщо ви полюбляєте засмагати, то краще від цього відмовитись. Сонце – це, ворог №1 для тату. Адже, засмага, це не що інше, як сонячний опік, що проникає глибоко в структуру шкіри руйнуючи її. Шкіра починає лущитися, що в результаті призводить не лише до вицвітання тату, а й до повного його зникнення. Отже, з того моменту, як ви зробили тату, сонцезахисний крем стане вашим обов’язковим атрибутом, без-якого не варто виходити на вулицю. Це правило, не лише фанатів засмаги, а й усіх у кого татуювання знаходиться на відкритій для сонця ділянці тіла.

  4. Стабільна вага впливає на вигляд татуювання. Ні для кого не є секретом, що збільшення ваги, а також і зменшення призводить до розтягуванні та спотворення зображення, а також і зменшення насиченості кольорів. Це не лише не естетично, а й викликає певну відразу. Тому, перед тим як зробити тату, подумайте над практичним місцем. Оскільки, зона кисті руки, гомілки, шиї, скоріш за все не вплине на вигляд тату, а от тату ділянки живота, стегон, рук – це “небезпечна територія”.

Слідуйте цим простим правилам та якнайдовше насолоджуйтесь яскравим та насиченим тату. Пам’ятайте, на якість і чіткість татуювання безпосередньо впливає і якість чорнил, які використовують в роботі. Тому, наостанок головне та найважливіше правило – це обрати професійних тату майстрів, які просто не дозволяють в роботі використовувати неякісні дешеві чорнила.