Як захистити будинок від зловмисників: правильний монтаж охоронної сигналізації

0
843

Завдяки технологічному прогресу ми можемо забезпечити надійну охорону житла в будь-який час, навіть якщо знаходимося далеко від свого будинку. Автономні сигналізації, пультова охорона, GSM-сигналізація гарантують безперервний контроль за квартирою, відлякують зловмисників і запобігають негативні наслідки незаконного проникнення сторонніх.

Але щоб все працювало без збоїв, важливо правильно вибрати, встановити і підключити елементи системи безпеки. Оптимально, щоб монтаж охоронної сигналізації здійснювався фахівцем, тим більше що замовити таку послугу можна досить недорого. Але якщо ви вирішили впоратися самостійно, майстри інтернет-магазину «Фортер» https://www.forter.com.ua/montazh/ohrannaya-signalizatsiya/ пропонують ознайомитися з деякими правилами, які допоможуть уникнути помилок при складанні та встановлення сигналізації будинку.

Рекомендації по самостійній установці охоронної сигналізації

  1. Монтаж приладів повинен здійснюватися в точній відповідності з вимогами, зазначеними в документації до виробу. Якщо ви купили сигналізацію в комплекті, як правило, в наборі є докладна інструкція по підключенню і монтажу. Якщо система формувалася самостійно, то при монтажі необхідно дотримуватися рекомендацій в паспорті кожного пристрою.
  2. Електричні з’єднання необхідно виконувати пайкою або на клемних колодках «під гвинт».
  3. Якщо установка проводиться без проекту, при виборі місць монтажу датчиків необхідно врахувати найбільш вразливі об’єкти: двері, вікна, міжкімнатні перегородки (некапітальні стіни).
  4. Першим встановлюється основний блок сигналізації. Як правило, його розміщують біля вхідних дверей, недалеко від електрощита або розподільної коробки.
  5. Перед монтажем датчиків перевіряйте їх працездатність.
  6. На один шлейф включаються виключно однотипні сповіщувачі.
  7. Якщо монтаж проводиться на стадії ремонту, проводку можна приховати в стіни, використовуючи гофровану трубу або кабель-канали.
  8. Сигнальний пристрій монтується після датчиків.

Додаткові поради по кращому захисту квартири і будинки

При виборі сигналізації обов’язково потрібно співвідносити витрати і потенційну вигоду. Так, найдешевший варіант просто включає звукове оповіщення. Такий захист може відлякати випадкового порушника, але не того, хто заздалегідь спланував проникнення.

Альтернативою автономній системі може служити GSM-система. Вона реагує на проникнення і відправляє тривожний сигнал (СМС або дзвінок) на зазначені мобільні телефони. Недоліком системи виступає те, що власник житла не завжди може швидко зреагувати – дістатися на місце або повідомити правоохоронцям. Це означає, що зловмисник отримує тимчасову фору.

Оптимальним варіантом представляється пультова охорона. Ваша сигналізація при такому способі підключена на центральний пульт охоронного підприємства. На тривожний сигнал виїжджає найближча мобільна бригада, що складається з професійних охоронців. Якщо порівнювати з GSM, то швидкість реакції буде в рази вище. Крім того, компанія сама при необхідності повідомляє в поліцію про проникнення.

Мінусом такої системи варто назвати ціну абонентського обслуговування, яку доведеться платити систематично. Але додатковий бонус в тому, що установка сигналізації, як правило, лягає на плечі співробітників охоронного агентства.

Для більшої надійності і інформативності сигналізації, рекомендується комбінувати її з:

  • Відеоспостереженням (можна отримати фото порушника і відеодокази);
  • Протипожежною системою.

Інтернет-гіпермаркет Forter крім великого асортименту, зручного каталогу і приємних цін пропонує додатково послугу з професійного монтажу охоронних систем і сигналізацій. Якщо ви ще на стадії проектування або вибору, телефонуйте консультантам компанії. Ви отримаєте експертну допомогу і персональні пропозиції.