Як використовувати кредитну карту в подорожах?

0
336

Якщо ви відправляєтеся в довгоочікувану відпустку або вирішили втілити в життя давню мрію і відвідати важливі для вас місця і країни, без грошей не обійтися. Туристичні витрати виникають часто незаплановано: спонтанні покупки, додаткові витрати на переїзди, бронювання номерів готелях, тощо. В таких умовах наявність грошового запасу виявляється не просто зручним, а вкрай необхідним.

Кредитна картка є саме тим інструментом, що забезпечує цей запас. Видаючи клієнтові пластик, банк визначає по ньому грошовий ліміт. В рамках нього позичальник може покривати будь-які витрати, отримуючи гроші в банкоматах або оплачуючи покупки безготівковим способом. Але яку ж карту вибрати і як правильно нею користуватися?

Типи кредитних карток

Пластикові картки представлені в широкому розмаїтті. Їх асортимент можна розділити на три категорії:

• Стандарт.

• Преміум.

• Люкс (або ВІП).

Кредитки першої категорії є універсальними і найбільш бюджетними. Як правило, їх оформлення і річне обслуговування – безкоштовне. Але такі платіжні інструменти не дають ніяких переваг любителям подорожей. Пластик преміальної і люксової категорій часто доповнюється більш широким списком опцій. Однак його випуск і обслуговування коштують грошей.

Яку карту вибрати

Якщо ви регулярно (або хоча б зрідка) вирушаєте в міжнародні тури, рекомендуємо заздалегідь оформити кредитку преміум-сегмента. При виборі відповідного пластика уважно вивчіть перелік опцій і обмежень для нього. Відмінні риси ідеальної карти для подорожей:

• Належність до однієї з популярних платіжних систем (до числа таких можна віднести, наприклад, VISA, MasterCard або Maestro).

• Мультивалютність рахунку і функція автоматичної конвертації грошових коштів.

• Можливість зняття грошей в банкоматах різних фінустанов (а не тільки банку-емітента, що випустив карту).

Спеціально для туристів і ділових людей, що часто здійснюють платежі за кордоном, передбачаються додаткові опції. Наприклад, клієнту нараховуються бонуси за покупки, він може безкоштовно (або зі знижкою) оплатити місце в бізнес-класі літака або отримати консультацію персонального менеджера в режимі «24/7».

Ви плануєте скоро відправитися в подорож? Тоді заздалегідь подбайте про те, щоб у вас завжди під рукою була фінансова подушка. Кредитна карта, призначена для розрахунків за кордоном – саме те, що потрібно. Хочете замовити кредитку з великим лімітом і привабливими умовами на її використання? Тоді переходьте на сайт Банку Кредит Дніпро та обирайте ідеальну карту для своїх цілей!