Як вигідно відкрити автомийку самообслуговування? 5 порад від власників бізнесу!

0
3137

Щороку кількість автомобілів на дорогах зростає, відповідно до цього потреба у якісних та доступних сервісах з обслуговування машин також збільшується. Підприємцям, що хочуть почати власний бізнес, якраз буде у нагоді автомийка під ключ. У чому переваги? Для Вас збудують повноцінний мийний комплекс, що приноситиме стабільний дохід без постійного контролю об’єкта. 

Від того, наскільки буде правильним і добре спланованим підхід до будівництва, закупівлі обладнання та інших робочих моментів залежатиме успіх і рентабельність мийки самообслуговування. Ми поспілкувалися з власниками бізнесу, що дали кілька порад, як вигідно відкрити МСО!

Купити автомийку самообслуговування можна з вигодою для себе, якщо зважувати на наступні рекомендації

Деякі підприємці намагаються відкрити мийку своїми силами, але у такому випадку на них чекатиме безліч проблем, які вирішити без відповідного досвіду просто неможливо. Однак, є чудова альтернатива, адже можна купити автомийку самообслуговування та спокійно працювати за підтримкою франшизи. В Україні не так багато франчайзерів у мийному бізнесі, хоча обирати є з кого. Кілька рекомендацій для тих, хто хоче відкрити МСО з вигодою для себе:

  1. Обирайте компанію, що має реальний досвід з будівництва мийок та може продемонструвати Вам результат своєї роботи. Відкрити автомийку непросто, але якщо вона після відкриття працює роками — це хороший показник для Вас!
  2. Не погоджуйтеся на дешеве обладнання за жодних обставин! Це тільки на перший погляд має відтінок економії, позаяк низький рівень якості устаткування дуже швидко відгукнеться Вам дороговартісними замінами та нескінченними ремонтами. Мийка самообслуговування під ключ, ціна якої справедливо висока, насправді заощадить Вам кошти і значно швидше окупиться. 
  3. Бізнес-план автомойки та ретельно прорахований кошторис важливі для аналізу та прогнозування, прорахунку ризиків і перспектив. Завчасно складайте ці документи, вони допоможуть Вам правильно розвивати свій бізнес “з нуля”.
  4. Як відкрити автомийку самообслуговування з великим потоком водіїв? Вивчайте ринок збуту та своїх потенційних клієнтів, не менш значущим є розташування, що прямо впливає на рентабельність МСО. До прикладу, ідеально підходять центр міста, пожвавлені траси, густонаселені віддалені райони та біля СТО чи заправок.
  5. Не жалкуйте грошей на якісну автохімію, тоді Ваші клієнти повертатимуться знову і знову, щоб отримати чудовий результат!

Насправді, нюансів так багато, що краще одразу довіритися професіоналам! До кого звернутися? Компанія “Грин Вей” саме те, що Вам потрібно!

Мийка самообслуговування під ключ: ціна у м. Львів. З Green Wave легко і вигідно будувати успішну мийку!

Чому варто довіритися цій компанії? Там працює досвідчена команда спеціалістів, що збудувала безліч мийок у різних містах України, зокрема у Хмельницькому, Тернополі, Долині, Чорткові, Золочеві тощо. Якщо Вам потрібна мийка самообслуговування під ключ, ціна у м. Львів стартує від 77.857€, до вартості якої входить будівництво, монтаж обладнання преміум-класу, консультування на кожному етапі та навіть допомога з документацією!

Франшиза green wave гарантує 100% окупність Вашого бізнесу, у них є готовий бізнес-план та чітка стратегія розвитку, що вже перевірена успішними бізнесменами! Відвідайте green wave сайт та отримайте ще більше інформації про мийний бізнес!