Як вибрати захисні ролокасети: корисні поради

0
868

Ми часто задумуємося, як захистити свій дім або комерційне приміщення від злочинців, пилу, шкідників та сонячного проміння. Один з найкращих варіантів для цього є захисні ролокасети. Але щоб правильно вибрати ролокасети, потрібно ознайомитися з їх особливостями. В цій статті ми розкажемо про їх особливості.

В першу черги при виборі захисних ролокасет зверніть увагу на їх виробника. Якщо виробник ролокасет добре зарекомендував себе на ринку та виконав не один проект, можете надати йому перевагу. Серед таких виробників можна виділити компанію “Грифон Комфорт” – https://grf.lviv.ua/rolokasety, тут працють професіонали, які добре знають свою роботу.

На що ж варто звернути увагу при виборі захисних ролокасет:

 1.  Якість матеріалу. Надавайте вибір продукції тільки з сертифікатами якості.
 2.  Професійність монтажу. Компанія мати у своєму портфоліо значну кількість виконаних робіт, які можна оглянути і оцінити якість робіт.
 3. Безкоштовний замір. Часто компанії просять заплати кошти за виїзд майстра, але є компанії, які надають цю послугу безкоштовно.
 4. Ціна на захисні ролокасети. В будь-якому випадку порівняйте ціну в кількох перевірених виробників і виберіть найкращий варіант.

При виборі захисних ролокасет також зверніть увагу на їх конструкцію.

Ролокасети часто називають ролетами і захисними жалюзі, а їх конструкція включає такі елементи:

 • полотно. Останні можуть бути алюмінієвими, сталевими або пластиковими;
 • вал, на який змотується полотно за рахунок своєї конструкції;
 • короб, який закриває вал з намотаним на нього полотном, робить загальний вигляд більш естетичним і захищає всі елементи від негативного впливу навколишнього середовища;
 • напрявляющі, які забезпечують хід полотна вгору і вниз.

При виборі захисних ролокасет першочергове значення має матеріал їх виготовлення:

 • Алюміній. З алюмінію виготовляють абсолютну більшість ролокасетів. Це досить легкий матеріал, що дозволяє зробити всю конструкцію максимально компактною і використовувати разом з нею ручний привід або найпростіший електричний. З захисними функціями такі ролети справляються добре, хоча і поступаються сталевим;
 • Сталь. Такі ролети можна назвати зразком в плані міцності і надійності. Якщо необхідний максимальний захист, то сміливо можна вибирати саме їх. З іншого боку, сталеві ролети достатньо важать, їх складно назвати компактними, та й по естетичності вони поступаються алюмінієвим, але при цьому коштують дорожче;
 • Пластикові ролети встановлюються не для захисту вікна від зловмисників, а тільки для можливості знизити інтенсивність сонячного світла в приміщенні, відгородитися від сторонніх поглядів. Такі системи відмінно виглядають, вражають різноманітністю і можуть стати прикрасою фасаду;
 • Дерев’яні ролети також призначені не для захисту від грабіжників, а для захисту від сонячних променів, що особливо актуально влітку для вікон, що виходять на південну сторону. Конструкція з натурального матеріалу прекрасно виглядає, забезпечує пристойний рівень тепло- і звукоізоляції.

Робіть висновки, які захисні ролокасети Вам найкраще підходять та замовляйте у перевірених виробників!