Як вибрати якісні та надійні вхідні двері для дому

0
1972

Всім рано чи пізно доводиться стикатися з процесом вибору нових вхідних дверей. Кожен з нас шукає свої переваги тих чи інших вхідних дверей, але не завжди ці переваги виправдовують себе. Саме тому у цій статті ми розкажемо Вам як вибирати вхідні двері, на які деталі варто звертати увагу і де найкраще купляти вхідні двері.

Якісні і надійні металеві двері ви зможете знайти в магазині VsiDveri. Придбавши двері тут ви дійсно будете задоволені!

На початку розкажемо Вам про основні функції, які виконують вхідні двері у вашому будинку чи квартирі.

Отже, перша функція – ергономічна. Вхідні двері зберігають мікроклімат вашого помешкання.

Друга функція – захисна. Це захист від грабіжників, непроханих гостей та іншого зовнішнього впливу.

Третя функція декоративна. Вхідні двері будуть  важливим елементом внутрішнього і зовнішнього дизайну інтер’єру вашого помешкання.

На даний час найкраще вибирати саме металеві вхідні двері, які значно перевершують по більшості показників дерев’яні вхідні двері.

Яке сталеве полотно найкраще для вхідних дверей?

Одне з перших питань, які ми перед собою ставимо перед вибором вхідних дверей, а чи міцне сталево полотно і з чого воно складається?

Основа металевих дверей – один або два сталевих листи: лицьовий, внутрішній і тиловий. Лицьовий лист завжди повинен бути цілісним. Шви від зварювання розійдуться відразу після декількох ударів кувалдою. Крім того, зменшується і шумоізоляція.

А товщина листів?

Від товщини залежить міцність листа. Мінімальний показник – 1,5 мм. Але краще вибрати двері з листом не менше 2 мм. Однак не перестарайтеся: двері з листами товщиною 3-4 мм можуть виявиться дуже важкими – старшій людині і дитині важко такі двері закривати і відкривати. Часто дані моделі ставлять в заміських або садових будинках для максимального захисту.

Не менш важливо звернути увагу на ізоляційні властивості вхідних дверей. Дверне полотно має бути утеплено шаром мінеральної вати і покрито зовнішніми накладками, які захищають приміщення від проникнення сторонніх ароматів, впливів на внутрішній мікроклімат житла, а також максимально знижують рівень зовнішнього шуму. Додатково по периметру вхідні двері обладнюють двоконтурним ущільнювачем, а звуко- і теплоізоляційні характеристики вхідних дверей підвищить оббивка. Радимо Вам звернути увагу на двері вітчизняного виробника Двери Fort, які володіють чудовими ізоляційними властивостями, придбати ці двері ви можете в інтернет-магазині VsiDveri.

При виборі вхідних варто також звернути увагу на такі деталі як: дверна фурнітура, габарити дверей та зовнішній декор вхідних дверей.

Дверна фурнітура – одна з найважливіших деталей вхідних дверей, на яких, звісно, економити не можна, адже від цього залежить безпека Вас і вашого дому. Обираючи дверну фурнітуру, часто зустрічаються китайські виробники, які не завжди володіють хорошою якістю і надійністю, тому зверність на це увагу і надайте перевагу більш якісним виробникам. Найкраще вибирати вхідні двері з 2 замками – сувальдним і циліндровим. Перший тип відповідає за силовий захист, а другий охороняє від інтелектуального злому завдяки складності підбору відмички. Для підвищеної безпеки деякі вироби оснащують замками прихованого типу, який відкривається магнітним ключем. Доповнюють захисні функції вхідних дверей петлі, які багато виробників роблять прихованими. Також знизить ймовірність злому наявність у вхідних дверях системи протизнімних штирів, які при закритті дверей надійно фіксують виріб в дверній коробці.

При виборі габаритів вхідних дверей добре відміряйте розміри вхідного пройому, де встановлюватимуться ваші вхідні двері. Якщо сумніваєтеся в правильності ваших вимірів зверніться до майстра. Правильні виміри – гарантія довговічності вхідних дверей.

Як обиратимете зовнішній декор дверей зверніть увагу на покриття вхідних дверей. Адже  через вплив сонячних променів, підвищеної вологості і перепадів температур зовнішній вигляд дверей може швидко зношуватися. Вхідні двері з якісним покриттям ви можете знайти за посиланням.

На нашу думку, найкраще замовляти вхідні двері в інтернет-магазині VsiDveri. Це компанія, яка на українському ринку з 2009 року з професійним сервісом і чудовою якістю виробів. Ви тут знайдете прекрасні вітчизняні броньовані двері, виготовлені за новітніми технологіями на високоточному обладнанні.

Ще досі сумніваєтеся і не може вибрати вхідні двері? Звертайтеся у інтернет-магазин Vsidveri.kiev.ua., вам допоможуть вибрати саме те, що вам потрібно!