Як вибрати м’які меблі: корисні поради

0
776

Часто купуючи м’які меблі у нашому рідному Львові, доводиться стикатися з китайськими підробками або меблями з неякісних матеріалів. Тому у цій статті ми вирішили Вам розповісти на що звернути увагу при виборі м’якої мебелі, а також де можна знайти якісні м’які меблі у Львові.

М’які меблі у вашому домі – один з головних елементів загального дизайну і затишку.

Часом буває непросто розібратися у великому асортименті м’яких меблів.
Ті, что виглядаю спочатку цілком нормально, згодом виявляються з браком або поганої якості.

Перед тим, як Ви вже намірилися купляти м’які меблі, необхідно визначитися з наступним:

  • конфігурацією м’якої мебелі;
  • кольоровою гаммою і стилем.

Якщо кімната невеличка – не варто вибудовувати Ельфелеву вежу з подушок. Компактний модульний диван або диван із простим механізмом трансформації швидше підійде вам. Виміряйте приміщення з точністю до сантиметра, щоб не відчувати розчарування від “такого шикарного”, але занадто великого дивана.

Якщо ж кімната за площею дозволяє – сміливо беріть кутовий диван з набором крісел. Ваша сім’я і друзі по реально оцінять м’якість та комфорт такого оновлення.

При покупці м’якої мебелі обов’язково зверніть увагу на салон у якому будете здійснювати покупку. Комфортні та якісні м’які меблі у Львові можна придбати у салонах “Dommino”.

Говорячи про м’які меблі, необхідно відразу додати, що вироби високої якості не можуть мати низьку ціну, бо для їх виготовлення потребується сучасні технології та дорога деревина. Так, можна виділити кілька видів м’яких меблів в залежності від того, які матеріали використовуються для її виготовлення:

1. Економічний варіант є меблі з каркасом з ДСП, але при меблі з цього матеріалу по порядок нижчі за якістю

Красивішим і хорошим варіантом є м’які меблі, каркас та  елементи якої виготовлені з масивної деревини. Правда ціна за меблі з такого матеріалу на порядок дорожчі ніж ті, що виготовляються з ДСП.

Хорошою альтернативою  дерев’яним меблям є вироби, в яких каркас виробляється з металу, що в свою чеогу забезпечує високу надійність виробів .

Якщо розгядати наповнювачі мяких меблів, то звичайно, що серед різних видів на головну увагу заслуговує натуральний латекс. Він є найбільш довговічним і найміцнішим, але у свою чергу коштує дорожче. Він також визнаний абсолютно гіпоалергенним, тобто рекомендований людям, що страждають на алергію. Крім нього пропонують такі види, як пінополіуретан, холлофайбер, латекс, перітек, полістирол, а також пружини в обрамленні різних видів наповнювачів.

М’які меблі потрібно вибирати також і в залежності від матеріалу оббивки. В якості основних оббивних матеріалів використовуються:

  • текстильні матеріали, серед яких гобелен, жакардові тканини, флок і майкровелюр;
  • натуральна шкіра, яка є в різній товщині і якості;
  • замінник шкіри синтетичного походження.