Як вибрати курси для програмування: топ порад

0
1761

Багато з нас мріє стати усішними програмістами або інтернет-маркетологами, але щоб досягнути успіху потрібно пройти якісне навчання та здобути потрібні знання та навички. В цій статті ми розкажемо, про те на що варто звернути увагу при виборі курсів для програмування. Отже, презентуємо Вам топ порад.

Не буває непотрібної інформації і знань

Обираючи ті чи інші курси уточніть, чи дає освітня установа якісь додаткові матеріали. Наприклад, відеозапису занять, корисні статті або вебінари. Всі ці дані залишаться у вас, і ви в будь-який момент можете звернутися до них при необхідності.

Не забувайте про англійську

Робота в IT-компанії практично неможлива без володіння англійською мовою. Тому потрібно розуміти, що таке IT English і навіщо воно потрібне. Поцікавтеся, чи є в навчальному закладі додаткові заняття з англійської та інших дисциплін (наприклад, баз даних), які можуть підвищити вашу конкурентоспроможність серед інших випускників.

Викладачі IT-школи

Орієнтуйтеся тільки на ті IT-курси, на яких викладають провідні фахівці. Завжди запитуйте, хто реально веде той чи інший курс, який у нього досвід роботи в сфері IT і наскільки він успішний. Дізнайтеся, який саме викладач проводитиме з вами найбільше часу в процесі навчання. Львівські курси програмування Logos IT Academy вважаються одними з найкращих не тільки у Львові, але у Західній Україні саме через високий профісіоналізм викладачів і якість знань, які вони надають.

Відгуки про курси програмування

Не зайвим буде також вивчити відгуки про курси IT. Знайти їх можна як на сайті навчального закладу, так і на тематичних форумах. Увагу слід звернути на відгуки за останні роки. Але пам’ятайте: часто більше половини відгуків в інтернеті можуть бути фейковий або проплаченими. Тому також можна запитати, куди піти вчитися, друзів або знайомих, які вже закінчили подібні курси або давно працюють в сфері IT.

Підготовка до співбесіди – важливий елемент навчання

Не забудьте уточнити чи готує навчальний заклад своїх студентів до співбесіди. Якщо школа дійсно турбується про подальшу долю своїх випускників, вона обов’язково буде організовувати заняття з рекрутером, де буде обговорюватися, як скласти резюме для IT-компанії та всі нюанси майбутнього співбесіди.

Хороший сайт курсів програмування – важлива причина вибрати ці курси

Перш ніж зробити вибір на користь тих чи інших IT-курсів, спочатку вивчіть їх сайт. В епоху інформаційних технологій саме веб-сайт є обличчям компанії. Він повинен бути зроблений якісно – адже як може компанія давати хорошу IT-освіту, якщо вона не здатна знайти кваліфікованих фахівців для розробки і оформлення свого сайту. Також там повинна бути детальна інформація про кожну з дисциплін і про викладачів. Крім цього, на сторінці повинні бути відображені умови навчання та контактні дані, які підтверджують, що компанія реально існує. Вміст сайту має дати вам максимально достовірну інформацію по курсах IT.

Це тільки кілька важливих порад, але вони допоможуть вам вибрати кращі компанії з навчання програмування у вашому місті. Головне, не баріться і записуйтеся на курси і йдіть до свого успіху.