Як вдало автоматизувати процеси для відділу HR?

0
638

Бізнес має властивість розвиватися і запроваджувати нові інноваційні рішення у свою роботу. Саме такий бізнес, який йде в ногу отримуватиме завжди хороші прибутки. Тому і варто запроваджувати автоматизацію процесів у своєму бізнесу. Найкраще розпочати з автоматизації HR-процесів. Адже саме співробітники компанії є її двигуном, тому неабияку увагу ми маємо приділяти саме цьому напрямку роботу. Зараз на ринку України, не так багато компаній, які надають послуги з автоматизації HR-процесів. Серед лідерів ринку варто відмітити компанію “HURMA”, яка пропонує надійні та якісні HRIS (інформаційні системи управління персоналом).

Що дає автоматизація HRпроцесів вашої компанії?

Мета автоматизації процесів HR – звільнити співробітників відділу від рутинної роботи і дати час для участі у вирішенні стратегічних завдань компаніїв розробці програм по залученню і утриманню персоналупошуку талантів тощо.

Вигоди після впровадження HRIS:

  • Знизяться кількість витраченого часу на рутинні операції та збільшиться результативність процесів. Співробітники HR виконують в строк свої завдання: видають довідки, обробляють вхідні та вихідні документи. Це позитивно впливає на репутацію відділу кадрів і компанії в цілому.
  • Підвищиться ефективність внутрішніх комунікацій з організаційних питань. З’явиться система обліку кадрів і загальна база даних. Кожний співробітник оперативно зможе отримати необхідну інформацію (за своїм рівнем доступу). Як наслідок, зростає лояльність персоналу.
  • Зменшиться кількість помилок співробітників HR в різних звітах: з обліку робочого часу, заробітної плати, податкових відрахувань і ін.
  • Спроститься процес пошуку і підбору персоналу: для здобувачів формуються автоматичні запрошення на тестування або на зустріч.
  • Зменшується документообіг у відділі кадрів – робота буде вестися через інтерфейс системи автоматизації, де є повідомлення про терміни виконання завдань.
  • Виконується стратегія компанії – співробітники краще розуміють цілі компанії і виконують свою роботу відповідно до них. Керівники можуть відстежувати рівень досягнення загальних цілей.

Що Ви отримаєте після налагодження системи?

Власники бізнесу хочуть розумітикуди інвестують грошіВажливо донести до нихякі перспективи у розвитку компанії відкриваються після впровадження HRISНаприкладв інтерфейс багатьох систем вбудовані функції моніторингу та аналізу кадрової ситуаціїЦе дає керівництву можливість аргументовано приймати рішення по оплаті працізбереженню або скорочення штатних одиницьзміни стратегії з відбору претендентів.

Керівники і фахівці відділу HR іноді виступають проти автоматизаціїВони розуміютьщо займатися впровадженням і відповідати на питання персоналу доведеться їмСпівробітники зосереджуються на негативі і ігнорують плюсиА вони очевидніз’явиться система управління персоналомде буде зберігатися і оброблятися інформація про компанію та її працівниківЦе полегшить щоденну роботу HRменеджерау нього з’явиться час на пошук і розвиток талантів в компанії.