Як українські учні та студенти навчатимуться з 25 січня? Пояснення від МОН (ПОДРОБИЦІ)

0
759

З понеділка, 25 січня, в Україні продовжують діяти обмежувальні карантинні заходи для закладів освіти. Але посилений карантин завершується, повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Про це пише “Цинічний Львів”.

Згідно з постановою, на період дії карантину заборонено:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти і персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей із більш ніж однієї групи/класу і за присутності глядачів (відвідувачів).

Так з понеділка свої двері знову відкриють заклади загальної середньої, позашкільної та спеціалізованого мистецької освіти. Університети і ПТУ можна буде відвідувати лише групами з не більше 20 осіб.

Крім того, студентам, які прибувають на навчання з країн “червоної зони”, необхідно проходити самоізоляцію. Під самоізоляцію потрапляють і ті, хто прибув із ОРДЛО і Криму. Однак ця норма не застосовується, якщо немає підстав вважати, що особа контактувала з хворим на COVID-19.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що після завершення посиленого карантину студенти мають продовжити навчання в змішаному форматі або очно.

Він також наголошував, що повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у МОН повідомили, як учні 9-11 класів навчатимуться після локдауну.