Як це було: перші години Революції Гідності у Львові. Ексклюзивні фото

0
1811

21 листопада 2013 року небайдужі студенти та інші львівяни вийшли з протестом до Львівської обласної адміністрації щоб висловити свою незгоду з політикою Януковича, який відмовився підписувати ратифікацію з ЄС. Це подія і вважається точкою неповернення, з цього і почався у Львові так званий новий майдан: “Євромайдан”, як його тоді називали. Сьогодні 5 річниця від початку цих подій. Давайте згадаємо як це було…

Кореспондентам нашого видання вдалося роздобути кілька ексклюзивних фото і відео з перших хвилин Євромайдану у Львові:

На декількох фото, ми можемо побачити героя Небесної Сотні – Богдана Сольчаника, який був одним з перших на львівському майдані.

Як розказують очивидці тих подій: “насправді все виникло дуже спонтанно і рушійною сили цих процесів було студентство, а у повітрі був запах свободи. В перші дні майдану студенти та перші організатори реально керували всіма процесами на майдані у Львові, а потім появилися представники великого бізнесу, які всюди позапихали своїх людей і посунули справжніх організаторів, з цього моменту і почалися перші поразки майдану. Тому зараз мало хто знає справжніх організаторів Євромайдану” – зазначає учасник тих подій.

“Пройшло вже 5 років від тих подій, а складається враження ніби це було вчора. І хоча ми повністю не перемогли, ми отримали великі уроки життя” – додає він.

На одному з перших відео активіст розказує про плани організаторів заходу, які вони практично складали на ходу. Це варто бачити кожному, тому що це наша історія.