Як простим людям далі жити?! На Львівщині чиновники продовжили карантин (ПОДРОБИЦІ)

0
499

На Львівщині карантин продовжили ще на тиждень. Тепер триватиме він до 12 червня. Причиною цього став перевищений показник інцидентності захворювань на коронавірус.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на zaxid.net і ЛОДА.

Так під забороною залишається робота громадського транспорту, дитячих садків, готелів, спортивних закладів тощо. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у п’ятницю, 5 червня.

Як писав “Цинічний Львів” у цей час під ЛОДА відбувався протест перевізників та представників спортзалів, які вимагали дозволити їм працювати.

Голова ЛОДА Максим Козицький та його заступник Тарас Грень за підсумками комісії повідомили, що інцидентність захворюваності на Covid-19 в області суттєво перевищує показник, дозволений МОЗ для послаблення карантину, тому всі карантинні обмеження продовжені до 12 червня. Зокрема, пояснюють в ЛОДА, така ситуація через велику кількість виявлених хворих саме у Львові.

Тому, як пояснив Тарас Грень, ЛОДА звернулася до Кабміну про внесення змін до постанови, які б дозволили послаблювати карантин у окремих районах області, там де це дозволяє ситуація із Covid-19.

“Наприклад, якщо говорити про Львів, карантин потрібно посилювати. Це повноваження міської комісії ТЕБ і НС. Якщо говорити про райони – є можливість послаблювати карантинні заходи”, – повідомив Тарас Грень.

З його слів, внесення таких змін урядом дозволить відновити пасажирські перевезення між районами, відкрити спортивні заклади та інше.