Як правильно вибирати джинси

0
804

Джинси стали не тільки надзвичайно популярним, а й обов’язковим елементом сучасних образів. Колись виключно робочий одяг, сьогодні джинси невіддільна частина базового гардероба. Різноманітність моделей, безсумнівно, велика заслуга сьогоднішньої моди. Однак не кожен фасон відповідає всім типам фігури. Якщо з чоловіками все відносно зрозуміло: які б тенденції не панували, їх вибір багато в чому консервативний, то з жінками все набагато серйозніше.

Як вибрати розмір джинсів

Підібрати розмір джинсів не найскладніша задача, але і тут існують нюанси, без знання яких можна припуститися помилки. Перш за все, потрібно знати, що деннім — натуральний матеріал схильний до змінності при експлуатації: сідає при пранні та швидко розтягується при носінні.

Далі, розміри частіше вказуються двома параметрами:

 • обхват талії «W»;
 • довжина штанини по внутрішньому шву «L».

Щоб правильно вибрати розмір, джинси повинні збігатися по обох параметрах, але особливо уважно до зросту слід поставитися при виборі кльошу. Деякі моделі цього типу буде не так просто вкоротити в разі помилки. А купити одяг та аксесуари на https://www.ria.com/uk/clothes/, не важко завдяки зручним каталогом.

Як підібрати джинси по фігурі

Джинси самостійна і дуже популярна частина гардероба, але при виборі кольорів і фасонів підпорядковується загальним правилам. Уже згадувалося про здібності кльошу камуфлювати шорсткості фігури, а також про можливості бойфрендів підкреслити їх. Це необхідно враховувати при виборі штанів.

Тип фігури «Яблуко»

Даний тип характеризує округла форма тіла, стрункі ніжки, слабо виражена талія. Основна мета — виділити талію, підкреслити стрункість ніжок, тут цілком доречні. У цьому допоможуть:

 • Прямі моделі джинсів з невеликим кльошем від коліна.
 • Широкі або прямі класичні.

Тип фігури «Груша»

Для типу «Груша» статура характеризується — стегна на перший погляд ширше ніж плечі. Основне завдання, полягає в тому, що потрібно домогтися ідеального балансу у пропорціях, тобто врівноважити верх і низ. Підійдуть такі моделі джинсів:

 • Прямого крою, трохи стягуючі стегна, із середньою висотою талії.
 • Бойфренди які мають середню посадку.
 • Джинси за формою яка має низьку посадку.
 • Кльош від коліна з середньою посадкою.

Фігура за формою пісочного годинника

Жіночний тип «пісочний годинник», характеризується тонкою лінією талії, приблизно однаковою шириною плечей і стегон і розкішним бюстом. Статура ідеальна, тому сміливо можна носити:

 • Skinny Fit з завищеною талією.
 • Супер вузькі Slim Fit з високою талією.
 • Кльош талія якого висока починаючи з коліна.
 • Джинси які мають середню або низьку посадку.

Фігура за формою прямокутника

Для цього типу характерні однакові по ширині стегна і плечі та відсутність вираженої лінії талії. Зазвичай прямокутний тип фігури зустрічається у більшості дівчат, вони можуть дозволити собі практично всі моделі: облягаючи Skinny, класичні прямі, розкльошені та стильні бойфренди. Вибираючи джинси слід звернути увагу на посадку. Краще вибрати із завищеною або низькою посадкою, відмовитися від класичної та занадто заниженою лінії талії — це додасть фігурі жіночності.

Фасони джинсів

Curve – ці джинси підійдуть дівчатам з великою різницею між обсягом талії та стегон:

 • Demi Curve – ідеальні для фігури з помірними вигинами, підкреслює талію, при цьому згладжуючи вигини.
 • Bold Curve – розрахована для дівчат з явно вираженими вигинами тіла (широкі стегна і вузька талія).

Push-up – вже за назвою багато хто зрозумів, про що піде мова. Дійсно, це фасон джинсів, завдяки особливому крою та спеціальним вставкам який збільшує візуальне сприйняття сідниць. Виходячи з цього і варто підібрати джинси по фігурі.

Поради

Щоб правильно підібрати джинси потрібно пам’ятати про такі правила:

 • Світлі відтінки повнять, темні володіють зворотним ефектом.
 • Вертикальні смуги збільшують сприйняття довжини ніг, горизонтальні зменшують і товщають ноги. Але цей же спосіб можна застосовувати для відволікання уваги від проблем у верхній частині тулуба.
 • Укороченими можуть бути практично будь-які фасони крім кльошу. Цей тип повинен закривати взуття, навіть якщо воно на шпильці.
 • Поєднання високої талії, Skinny і каблука зробить ноги довші.
 • Низька талія виглядає дуже сексуально, але тільки для дівчат з довгими ногами. Коротконогих і невисоких такий фасон зробить ще менше.

Кольори

Коли джинси з’явилися у них був єдиний колір — індиго. Саме під цим відтінком синьої джинси, вони увійшли у світ моди та стали популярні. Індиго і зараз належать до класики.

Згодом виробники, змагаючись в оригінальності, запропонували величезний вибір кольорів. Одного «блакитного» можна нарахувати сотні відтінків: від витертих майже до білизни до темно-синього.

Другі за популярністю — чорні джинси. Але для любителів оригінальних стилів у продажу є і яскраві кольори: жовті, червоні, зелені та інші.