Як правильно вибрати рушники для дому?

0
870

Рушниками користуються в кожному будинку і більшості громадського закладів. Підбіраючи текстиль, треба враховути для чого він буде використовуватися. Перед тим, як вибрати рушник, прислухайтеся до порад професіоналів: впершу чергу враховуйте склад, розмір и колір виробу.

До прикладу, якісні рушники і інший домашній текстиль за оптовими цінами та ще й від виробника ви можете знайти на сайті інтернет-магазину https://towels.com.ua/. Саме на таких сайтах можна купити якісні рушники.

Основні матеріали, з яких шиють рушники

Від складу тканини залежить комфортність використання, естетичний вигляд і термін служби рушники. Зупинимося на перевагах і недоліках популярних видів текстилю.

Бавовна. Відмінно вбирає вологу і відрізняється тривалою службою і м’якістю. Бавовняні рушники бувають велюрові, жакардові, але найпоширеніші – махрові.

Гіпоалергенні властивості натуральної тканини дозволяють використовувати її для догляду за дитячою або проблемною шкірою. На етикетці має бути зазначено «100% бавовни», без додаткових букв або абревіатур. Літери «М» або «ПК» свідчать про те, що бавовна розбавлений синтетичними волокнами. Єдиний мінус якісних бавовняних тканин – більш висока ціна. Одні з найкращих вважаються турецькі полотенца, які відрізняються якісті і приємною ціною. Якісні полотенца турция оптом ви можете придбати в інтернет-магазині “TOWELS”.Бамбук. Рушники з бамбукових волокон відрізняються високою вологопоглинаючого особливістю, в порівнянні з бавовною – вбирають вдвічі швидше. М’які, з антибактеріальними властивостями, підходять для обличчя і тіла. Непоганий варіант також поєднання бамбука з бавовною.

Льон. Лляні рушники відрізняються довговічністю. Жакардові, меланжеві і з набиванням – кожен знайде свій ідеальний лляний виріб.

Часто за натуральний матеріал видають синтетику, яка функціонально сильно поступається аналогам. Можна правильно визначити високий відсоток синтетичних волокон, промокнув куточок вироби водою. Натуральна тканина миттєво вбере рідина, а по синтетиці вода скотиться.

Види плетіння

По виду плетіння текстиль може мати одно- або двосторонній ворс, різну довжину петель, рельєфний або набитий малюнок.

Вибираємо рушник по призначенню

За функціональним призначенням виділяють кілька видів рушників:

· Кухонні. Швидко забрюднюються, тому що часто контактує з жиром, рідинами, хімічними засобами та іншими складно відмивати речовинами. Вибирати кухонний текстиль потрібно з нещільного матеріалу, як правило, вафельного типу на основі лляної тканини.

· Банні. Призначені для укутування після ванних і банних процедур. Головний критерій – гарне поглинання вологи і м’якість. Тому при виборі рушників необхідно орієнтуватися потрібно на довгий ворс і на состав. Гайкраще вибирати бавовняні, з махрової пряжі.

· Для обличчя. М’якість текстилю виключає можливість травмування ніжної чутливої ​​шкіри. Оптимальне рушник для обличчя – бамбуковий.

· Для ніг і рук. Єдиний вид, яким може користуватися кілька людей за умови щоденної заміни. Найкращим варіантом стане гігроскопічний махровий рушник.

· Пляжний. З тканини високої щільності, так як використовується не тільки для витирання, але іноді і в якості підстилки. Краще купувати бамбуковий текстиль, який інтенсивно вбирає вологу і швидко висихає.

Якщо ви визначилися, які рушнкики ви бажаєте купити, то радимо Вам зайти на сайт інтернет-магазину “TOWELS” і вибрати необхідні товари за оптовими цінами.

Також, на сайті інтернет-магазину “TOWELS” ви знайдете:

– Турецьку постільну білизну;
– Постільну білизну;
– Набори рушників;
– Турецькі покривала;
– Дитячий текстиль.