Як правильно вибрати маску для волосся?

0
409

Маски для волосся, мабуть, одні з найбільш обговорюваних косметичних засобів для волосся. Багато жінок не уявляють як можна обійтися без масок для волосся і масово їх скупляють. Але варто пам’ятати, що кожна з масок має свою особливість і призначення. Головне нічого не переплутати і наносити маску так, як вимагає рекомендація до застосування. Тому давайте, давайте розберемося навіщо потрібні маски для волосся і як правильно їх вибирати.

Маски працюють глибоко, в структурі волосся. Особливо помітний ефект від їх використання на волоссі, схильного до фарбування, хімічної завивки або регулярної температурної обробки (фен, прасування для випрямлення волосся). До того ж, в зимовий час наше волосся схильні до інших неприємних речей, таких як: мороз, холод, вітер. І захист тоді волоссю потрібно як ніколи.

Важливо перед тим, як обрати маску для волосся уважно звернути на виробників та продавців цієї продукції. Адже на ринку все більшає дешевих підробок або продукції від не дуже надійних виробників. Саме тому, радимо Вам обирати маски для волосся від перевірених брендів. Серед таких – Yves Rocher. Саме завдяки особливій рецептурі виготовлення масок для волосся цей бренд давно отримав визнання не тільки у Європі, але і в усьому світі. Перевагою цього бренду є і те, що створені завдяки миючої основі рослинного походження. Якщо, купити маску для волосся у цього виробника то ви можете бути впевненими в екологічності і високій якості продукції. Ознайомитися з продукцією цієї компанії ви можете в них на сайті –  www.yves-rocher.ua.

Зазначимо, хо актуальним є використання масок і тим, хто регулярно фарбує волосся. Сучасні маски не тільки допомагають зберегти яскравий і насичений колір, але і зволожують і живлять волосся, роблячи їх сильними, блискучими і шовковистим.

Але жодна маска не матиме бажаний ефект, якщо її не правильно наносити. Якщо маска вирішує проблеми шкіри голови, то і наносити її слід на шкіру. У той час як маски для стрижня волосся на шкіру наносити не рекомендується, щоб не було ефекту «брудного» волосся. Якщо після використання маски створюється відчуття обтяженого волосся, то необхідно або наносити менше засобу, або підібрати більш відповідну маску саме для вашого типу волосся.

Ефективність маски забезпечується за рахунок того часу, яке ми тримаємо її на волоссі. Активним компонентам засобу потрібен час (експозиція) для проникнення в структуру волосся. Тому не забувайте тримати маску на волоссі 5 – 15 хвилин, орієнтуючись на інструкцію до застосування і власні відчуття. Не повинно виникати печіння і свербіння.

Вибирайте тільки якісні маски для волосся і будьте впевнені у результаті.