Як правильно підібрати в приміщення домашній текстиль за кольором?

0
288

Застосовуючи кілька основних правил при створенні інтер’єру, ви зможете домогтися абсолютно гармонійної атмосфери. При цьому, можна використовувати абсолютно нехитрий дизайн і недорогі речі. Ця стаття про стилістичні помилки, які часто трапляються через брак знань. Сучасний асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також меблів і текстилю настільки різноманітний, що є приводом для неправильного рішення. Люди губляться, купують більше ніж потрібно, при цьому довго не можуть зупинитися на одному стилі. Від цього часто інтер’єр виходить строкатим, нелогічним, позбавленим будь-якої гармонії і загального стилю. Отже, як же не варто робити, щоб не зіпсувати приміщення?

  1. Не розміщуйте меблі уздовж стін. Ця звичка прийшла з пострадянського минулого. Всі пам’ятають величезні, грубі стінки з шаф. Їх так і виготовляли, однакові за розміром, щоб підходили по довжині в стандартну квартиру. Можливо в ті роки подібні меблі і була логічним та функціональним рішенням. Але не зараз. Змінилася квадратура кімнат, їх площа, також, як форма і розмір меблів. Тому варто розглянути інші варіанти їх розміщення в приміщенні. Вам стануть у нагоді спеціальні журнали і поради професійних дизайнерів.

  2. Не варто змішувати безліч відтінків, навіть якщо всі вони з теплою чи холодною колірної гами. Наприклад, колір штор, стін, меблів, покривала повинен бути в одному або декількох відтінках, відрізнятися лише на кілька півтонів. Великий вибір в інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua допоможе вам підібрати і купити домашній текстиль в потрібному кольорі. В каталозі покривала, пледи і інші вироби в усіх можливих відтінках, а також з різними візерунками. Знайти варіант саме під ваш інтер’єр не складе труднощів.

  3. Освітлення – ще одна важлива деталь, яку багато хто спочатку ігнорує. Зазвичай, про висвітлення замислюються вже після основного ремонту. Насправді, продумати точки освітлення потрібно заздалегідь. А це неможливо, якщо ви не будете наперед уявляти, як буде виглядати кімната. Від кількості, розміру і розташування вікон залежить і кількість точок світла, їх розташування й напрямок. Тут краще проконсультуватися з фахівцем. Адже світло має колосальне значення в приміщенні, з його допомогою можна створити потрібну атмосферу та ідеальну обстановку.

Ці поради прості і зрозумілі. Дотримуючись їх, ви зможете створити гарний інтер’єр – світлий, просторий і в єдиному стилі.