Як побороти шкідників в себе дома та на офісі?

0
328

Мешканці Львова і Львівщини часто стикаються з проблемою боротьби з комахами і гризунами в своїх будинках і квартирах. Приміщення часто стають притулком для мурах, тарганів, клопів, мишей і щурів. Квартири, в яких є домашні тварини, досить часто стають місцями скупчення бліх. Це призводить не тільки до порушення комфорту і чистоти в будинку. Комахи є потенційними переносниками різноманітних інфекційних захворювань.

Щоб захистити себе і свою сім’ю, багато хто намагається знищити клопів, тарганів і мишей власними силами. Однак через незнання ефективних методів знищення тарганів, клопів, мурах та інших комах, а так же, не маючи досвіду боротьби з мишами, щурами та іншими гризунами, часто ця спроба призводить до ще гірших наслідків.

Найкраще в таких випадках звернутися до Служби боротьби з шкідниками. Одною з таких служб, яка успішно бореться з шкідниками є компанія Dez Master – dez-master.com.ua.

Компанія Dez Master пропонує наступні послуги:

  • Знищення тарганів;
  • Знищення клопів;
  • Фумігація;
  • PEST control;
  • Прибирання.

Також компанія надає спеціальні комплекси послуг: “Корпоративним клієнтам” та “Послуги для населення”. З ними ви можете детальніше ознайомитися на сайті компанії.

Дуже часто мешканці великих міст жаліються на наявніть тарганів у їх оселі. Насправді ці шкідники дуже швидко розмножуються і їх не так просто знищити.

Таракани являються переносниками багатьох захворювань, таких як сальмонельоз, гастроентерит, астма і дифтерія. Крім проблем зі здоров’ям, які комахи можуть заподіяти, вони противні, залишають після себе запах і екскременти.Таракани в домашніх умовах в основному проникають в житло через вентиляційні канали. Подейкують, що таргани можуть вижити навіть при ядерній війні. Таракани різноманітні і налічують кілька тисяч видів і різновидів, але тільки кілька видів здатні жити в домашніх умовах в наших квартирах.В квартирах частіше зустрічаються руді таргани , таргани-прусаки, в рідкісних випадках трапляються чорні таргани.

Знищити самостійно тарганів є досить важко, тому варто звертатися в спеціалізовані служби по боротьбі з шкідниками.

До приклади служба боротьби з шкідниками Dez Master здійснює гарантовані і спеціалізовані роботи спрямовані на те, щоб знищити тарганів в приміщеннях будь-якої складності.

Знищення тарганів компанія проводить професіональним і сучасним методом, який реально приносить результат. Дізнатися більше про послуги компанії Dez Master ви можете відвідавши їх сайт.