Як підібрати оптимальний торговий павільйон для ваших потреб?

0
225

Підприємці у сфері торгівлі часто акцентують увагу на асортименті продукції, яку виготовляють, професійному рівню продавців, вигідному режиму роботу, при якому кількість покупців буде найбільшою, однак часто забувають про функціональність і якість торгового павільйону. Від якості торгового павільйону залежить схоронність вашого товару, комфорт перебування клієнта і продавця на торговій площі, безпека при негоді чи нещасних випадках поблизу, мобільність під час переїздів тощо.

Де придбати торгові павільйони?

У нас є готове рішення для вашого бізнесу, тому мук вибору торгового павільйону можна уникнути. Компанія “Modulex” – https://modulex.ua/catalog/torgovye-pomesheniya/paviliony/ розробляє павільйони різного виду та функціональних характеристик. Торгові павільйони конструюються залежно від ваших потреб, місця розташування, виду діяльності, торгової площі тощо.

Важливо, що павільйони будуються без фундаменту, що сприяє мобільності і допомагає встановити павільйон у торговому ряду на ринку чи у місцях найбільшого скупчення людей. Кріплення каркасів обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Ви самостійно можете коригувати кількість вікон для оптимального наповнення світлом всередині павільйону. Це особливо важливо в тих локаціях, де велика прохідність людей, але де також висока вологість та існує ймовірність виникнення плісняви всередині павільйону. Залежно від площі у вас є змога коригувати кількість приміщень всередині павільйону, розділивши його на сектори. Не хвилюйтесь, якщо торгова площа не дозволяє вам цього, павільйони “Modulex” можна сконструювати таким чином, щоб площа використовувалась раціонально і її можна було зонувати.

“Modulex” конструює торгові павільйони в максимально короткі терміни ще й в доступних цінах, тому вам не доведеться хвилюватись, що будівництво затягнеться.  В павільйон проведені комунікації та облаштовано і фасад, і внутрішню частину. Для даху павільйону використовують, як правило, покрівельну ПВХ-мембрану, яка є достатньо гнучкою та міцною, що забезпечує стійкість до ультрафіолету і перепадів температури та є гідроізоляційною, тому дах не протікатиме навіть в період затяжних дощів. Крім того таку мембрану легко ремонтувати без шкоди іншим частинам павільйону. Стіни та стелю всередині павільйону виготовлені за ламінованого ДСП, який не тільки допомагає відтворити індивідуальний дизайн вашого павільйону, а й має на меті убезпечити торгову площу від шкідливих речовин, вологи, сирості тощо. А зовні павільйон облицьовано профільним листом, міцність якого допомагає встановити оздоблювальні великогабаритні елементи чи кріплення. Такі матеріали забезпечують звукоізоляцію та утримують тепло всередині приміщення, витримують необхідне навантаження.

Придбання оптимального торгового павільйону – це інвестиція в майбутнє вашого бізнесу, тому не ігноруйте цього і довіряйте компанії “Modulex”.