Як оплатити страховку через Apple Pay?

0
824

Багатьом з нас доводиться або довидилося оформляти страховку. І всі ми знаємо скільки часу цей процес забирає часу. Завдяки сучасним технологіям цей процес став набагато простішим. До прикладу, Хотлайн Фінанс реалізував функцію оплати страхування через Apple Pay.

Оформляючи страховий поліс на Хотлайн Фінанс ви побачите на скільки це зручно і скільки часу ви зеекономете. При тому страховий поліс, оформлений на Хотлайн фінанс, буде за кілька хвилини направлено Вам по електронній пошті, що є дуже зручно і комфортно. До речі ви, як застрахована особа, не будете переплачувати комісії агентам за страховку, надруковану на бланку суворої звітності або витрачати годинник в черзі в офіси страхових компаній. З цим сервсісом ви економите одночасно час і свої гроші.

Варто зазначити, що компанія Хотлайн Фінанс також розвиває інноваційні сервіси. На двний час компанія вже запропонувала своїм клієнтам можливість оформлення Зеленої Карти онлайн і зручний мобільний додаток для зберігання і відстеження всіх наявних у клієна страховок.

Ще один плюсом компанії Хотлайн Фінанс є можливість оплати з  Apple Pay, який дозволяє оплачувати страховку онлайн та в додатку на смартфоні.

«Apple Pay – це безпечна, зручна технологія для проведення конфіденційних платежів за допомогою пристроїв на ОС iOS і macOS і прив’язаною банківської карти» – так коментує цю можливість офіційний сайт компанії Apple.

При цьому в Apple Pay можна підключити карту з безконтактної оплатою, випущену будь-яким перевіреним українським банком.

Саме з цим сервісом вам вдастся зручно і без зайвих нервів оплачувати страхові послуги. У більшості європейських країн таким сервісом користуються вже кілька років і користувачі додатків переконалися у зручності і безпеці оплати страхових продуктів та інших фінансових послуг. В Україні таких сервіс тільки набирає популярності і однією з таких компаній на фінансову ринку, яка надає можливість оплати через Apple Pay є Хотлайн Фінанс. Також, ви можете скористатися іншими послугами Хотлайн Фінанс, ознайомитися з ними ви можете на сайті компанії.

Саме тому, компанія Хотлайн Фінанс викликає довіру все в більшої і більшої кількості клієнтів. Спробуйте і ви і переконаєтеся у швидкості оплати, зручності та безпеці оплати послуг Apple Pay на Хотлайн Фінанс.

Зеекономте свій час і гроші скориставшись оплатою страхових продуктів через Apple Pay на Хотлайн Фінанс!